Kompanijai „Square Enix“ pranašus, kad dėl atšauktų studijos „Luminous Productions“ projektų patyrė 3,73 mlrd. jenų nuostolį, jai nuo įkūrimo vadovavęs „Final Fantasy XV“ režisierius Hajime Tabata paskelbė apie atsistatydinimą. Jis nebedirba nei vienoje, nei kitoje bendrovėje nuo spalio 31 d.

„Kas dėl mano netolimos ateities planų, tai aš turiu projektą, kuriuo norėčiau matyti kitą savo iššūkį po „Final Fantasy XV“. Tuo tikslu nusprendžiau palikti savo dabartinę poziciją ir pradėti nuosavą verslą“, – „Final Fantasy XV – Special Program“ transliacijos metu cituotas H. Tabata.

„Tęsiantis „Episode Ardyn“ gamybai, o „Luminous Productions“ toliau dirbant su naujais projektais, jaučiu, kad man atėjo laikas perduoti deglą kitai talentingų ir patikimų kolegų kartai. Tikiu, kad jie sukurs kažką nuostabus“, – toliau rašo jis.

Panašu, jog H. Tabata minimas „Episode Ardyn“ taps paskutiniuoju prieš dvejus metus išleisto „Final Fantasy XV“ papildymu.

Iki to laiko ketinama plačiau pristatyti jam skirtą trumpametražį anime filmą „Final Fantasy XV Episode Ardyn Prologue“, ko gero taip pat paskutinį su žaidimų kūrimu nesusijusį „Luminous Productions“ projektą ir išleisti autonomišką „Comrades“ papildymą bei specialų „Final Fantasy XIV“ tematikos kvestą „Adventurer from Another World“.

Rugsėjį „Final Fantasy XV“ pardavimai viršijo 8,1 mln. vienetų.