Prieš mėnesį „Tomb Raider“ serijos kūrėjai „Crystal Dynamics“ neteko studijos vadovo Darrell‘o Gallagher‘io. Nuo tada studijai vadovauja jos veteranai Scot‘as Amos‘as ir Ron‘as Rosenberg‘as. Pats Gallagher‘is prisijungė prie „Activision“ kaip vyriausiasis vice-prezidentas, atsakingas už žaidimų kūrimą.

Tačiau vos prieš kelias dienas „Crystal Dynamics“ neteko ir dar vieno svarbų postą užėmusio kūrėjo – Brian‘o Horton‘o. Jis vadovavo „Rise of the Tomb Raider“ kūrėjų komandai, taip pat ne vienerius metus buvo šios serijos žaidimų meno direktorius.

Tačiau dabar jau žinome, kuo Horton‘as užsiims toliau. Regis, jį taip pat suviliojo „Activision“, nes pranešama, kad jis prisijungė prie „Call of Duty“ serijos kūrėjų „Infinity Ward“. Drąsiai galima spėti, kad kūrėjas prisidės ir prie naujo, šiuo metu kuriamo garsios serijos žaidimo.

Šiuo metu prie „Call of Duty“ serijos dirba trys studijos: „Treyarch“, „Sledgehammer Games“ ir minėtoji „Infinity Ward“. Paskutinis serijos žaidimas, kurtas šioje studijoje, buvo 2013 metais išleistas „Call of Duty: Ghosts“. „Infinity ward“ kuria ir šių metų pabaigoje pasirodysiantį „Call of Duty“ žaidimą.