Dar geriau. Rimtai, kas darosi su žaidimų industrija? Kai Square Enix paskelbė, kad „Final Fantasy XIII“ atkeliauja į asmeninius kompiuterius, mes labai apsidžiaugėme. Tačiau dabar leiskite jums tą džiaugsmą išsklaidyti – „Final Fantasy XIII“ veiks 720p raiška. Ir, ko gero, be galimybės jos pakeisti.

Nejuokaujame. Na, japonai juk nemoka kurti žaidimų asmeniniams kompiuteriams, tačiau visgi „Square Enix“ yra išleidusi ne vieną šaunų žaidimą kaip „Sleeping Dogs“. Tai kodėl dabar taip su „Final Fantasy XIII“? Negi jiems šis, konkretus projektas visai nesvarbus? Supratom. Svarbu nuportinti žaidimą iš konsolių. Tik tiek.

Vienas iš „Reddit“ vartotojų, pasivadinusių „allworknoplaytoday“, paviešino paveikslėlį, kuriame aiškiai matyti, jog nustatymo, leidžiančio keisti rezoliuciją nėra. Tiesiog nėra. Niekur. Nei pačiame žaidime nei prieš jį paleidžiant.

Gerai bent jau tiek, kad žaidimas bus užrakintas ant 60FPS. Ačiū „Square Enix“, kad neužrakinai kadrų kaitos ant 30FPS tai „kinematografinei patirčiai“.