Tikriausiai visi atsimenate ankstesnes šio filmo dalis ir laukiate pasirodant naujausios trečiosios dalies. Kuri pasakos apie viena vidurinės mokyklos moksleivę vardu Vende. Kuri atvyko su draugais į atrakcionų parka tiesiog pasilinksminti. Bet staiga ją aplanko vizija, kad toj įvyks kažkas siaubingo jai ir jos draugams.

Tad kai visa tai virsta realybe ir tik atsitiktinumo dėka tiems kam pavyksta išgyventi šį košmarą, ankščiau ar vėliau teks susidurti su mirtimi.

Ir tarp tu išsigelbėjusių yra ir Vendė kuriai su savo draugų Kevinu pavyko išgiventi, teks dabar įvairiais būdais išsisukti iš juos persiakiojančios mirties nasrų.

Kaip jau supratote naujoji dalis labai kažko naujo ir neatnešė į šį filmą. Bet, mes juk taip mėgstame tokio žanro filmus, kad būtinai pasižiūrėsim ir šį, tuo labiau, kad praeitos jo dalis tikrai padarė teigiamą įspūdi.

O patys šio filmo kūrėjai mums žada dar didesnės siaubo ir įtampos dozės ir žinoma naujų įspūdingų specialiųjų efektų. O ar tie pažadai pasitvirtins, mes įsitikinti galėsime tik tada kaip išvisime šį filmą.

Tai pat kuriant šį filmą buvo neišvengta ir traumų, kurias gavo net du šiame filme sudėtingus triukus atlikę kaskadininkai.

Kuriam vienam iš jų buvo patempti dešiniosios kojos raiščiai o kitam išnarintą ranka. Taigi filmo kūrėjams nieko kito ir neliko kaip tik juos pakeisti į kitus kaskadininkus. Tad panašų, kad nelaimės persekioja ne tik šio filmo veikėjus.

,,Galutinio tikslo“ trečiosios dalies premjera Lietuvoje įvyks šių metų Liepos 28 dieną. Ir visi kas esate išsiilgę dar vienos geros siaubo dozės ir įtempto siužeto, turės puikia galimybe tai padaryti premjeros metų…