„Resident Evil“ gerbėjai nekantriai laukia antrosios „Revelations“ dalies. Pirmoji serijai grąžino pamažu prarandamą išlikimo žaidimo vardą. Kūrėjai tikina, kad „Revelations 2“ seks tuo pačiu keliu.

Žaidimo istorija sudaryta iš dviejų pasakojimų. Pirmasis parodo į seriją grįžtančios Claire Redfield ir Moiros Burton istorijas, kurios buvo pagrobtos ir įkalintos paslaptingoje saloje. Antrasis pasakojimas taip pat į „Resident Evil“ grąžina seniai pažįstamą veikėją – Barry Burton‘as pasiryžęs viskam, kad tik surastų gyvą ir sveiką savo dukterį Moirą.

„Resident Evil: Revelations 2“ būtent ir prasideda nuo pagrobimo. Tai buvo atskleista kuomet „Capcom“ paviešino filmuką, kuriuo prasidės žaidimas. Jei norite, filmuką galite pamatyti kiek žemiau. Jei ne – tuomet palaukite žaidimo išleidimo.

„Resident Evil: Revelations 2“ bus leidžiamas kaip epizodinis keturių dalių žaidimas. Epizodai bus leidžiami kas savaitę. Pirmojo epizodo išleidimo data yra kitų metų vasario 18 diena visoms penkioms platformoms (o tai yra PS3, PS4, X360, Xbox One ir AK). Sekantys epizodai bus išleisti vasario 25, kovo 4 ir kovo 11 dienomis.

Pasirodžius visiems epizodams vėliau pasirodys ir jų rinkinys, kurį įsigiję gaus vieną papildomą epizodą, tačiau jo išleidimo data nėra žinoma. Taip pat kiek vėliau žaidimas pasirodys ir PS Vita konsolėje.