Ko gero, žaidimų kūrėjams nėra geresnio įvertinimo nei aukšti žaidimų pardavimo rodikliai. Būtent tuo dabar gali džiaugtis žaidimų bendrovė „Mojang“, kadangi vienas iš jos žaidimų gali pasigirti stulbinančiais pardavimų rodikliais.

Taigi, kaip manote, koks žaidimas galėjo atnešti tokių puikių naujienų? Pasirodo, tai – „Minecraft“. Šis žaidimas iš tiesų yra labai populiarus įvairiuose pasaulio šalyse ir turi daug gerbėjų. Taigi, pats metas atskleisti tą skaičių. Jis iš tiesų solidus, šio žaidimo jau yra parduota daugiau nei 176 milijonai kopijų.

Tiesa, šio žaidimo kūrybos vadovas Saxs Persson patikslina, kad šis įspūdingas pardavimų skaičius buvo pasiektas skaičiuojant nuo žaidimo pasirodymo, o tai įvyko jau prieš dešimtmetį, t.y., nuo 2009 metų. Štai, pavyzdžiui, 2016 – ųjų metų birželį buvo pranešta, kad parduota 106, 85 mln. šio žaidimo kopijų, tuo tarpu per nepilnus trejus metus, užfiksuotas įspūdingas šuolis – juk dabar džiaugiamasi tuo, kad pavyko parduoti daugiau nei 176 mln. kopijų. Tačiau dar labiau džiugina, kad tai – dar ne visi faktai, kurie verčia didžiuotis. Pasirodo, šio žaidimo kopijų buvo parduota beveik visose pasaulio šalyse ir net Antarktidos žemyne taip pat buvo parduotos 4 kopijos. Taigi, belieka tik pridurti, kad „Minecraft“ yra pasaulinio populiarumo žaidimas ir net didelis speigas nėra kliūtis šauniai praleisti laiką žaidžiant kompiuterinį žaidimą.

Atsižvelgiant į tokią įspūdingą žaidimo sėkmę, neatmetama ir galimybė, kad, galbūt, kada nors išvysime ir „Minecraft 2“. Tiesa, tai kol kas tik svarstymai ir jokių realių žingsnių, kurie priartintų šią idėją link išsipildymo, nebuvo atlikta. Visgi, jei kas nors pasikeistų, mes būtinai jus apie tai informuosime. Na, o kol kas primename, kad 2015 metais „Microsoft“ nusipirko „Minecraft“ bei ją kūrusią įmonę „Mojang“ už 2,5 milijardo JAV dolerių.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad vistik ir kiti žaidimai gali pasigirti puikiais privalumais, pavyzdžiui, garsusis „Grand Theft Auto V“, kurio kopijų parduota jau beveik 110 mln.