Dauguma pastarojo meto kalbų susijusių su žaidimų adaptacijomis didžiajam ekranui sukosi apie tokius projektus kaip „Halo“, „Silent Hill“ ir Uwe Boll’o „šedevrus“. Tačiau du filmai nesulaukė per nelyg didelio dėmesio. Tai Scott Faye prodiusuojami „Max Payne“ ir „American McGee’s Alice“.

„Alice“ filmo biudžetas bus apie 40-50 milijonų JAV dolerių, beto jau paruoštas ir scenarijus. Filmo režisierius – Marcus Nispel, režisavęs „Texas Chainsaw Massacre“, o Alisos vaidmeniui pasirinkta Sarah Michelle Gellar, dar žinoma kaip Bafi – Vampyrų Žudikė. Filmavimo darbus planuojama pradėti jau šią vasarą, o tai reiškia, kad filmą tikriausiai išvysime 2007-aisiais.

Tačiau „Max Payne“ kol kas neturi net scenarijaus. Tiesa, Faye tikisi, kad scenarijus gegužės mėnesį jau bus baigtas ir šių metų pabaigoje bus galima pradėti filmavimo darbus. Filmo biudžetas taip pat nėra žinomas, jis gali būti bet koks nuo 10 iki 100 milijonų JAV dolerių. Tikėtina, kad „Max Payne“ filmas taip pat pasirodys kitais metais.

Pranešama, kad Scott Faye dirba ir prie trečiojo filmo, paremto žaidimu. Tačiau kol kas neaišku kokiu žaidimu jis bus paremtas.