Kaip ir kiekvienas šiais laikais išleidžiamas AAA lygio žaidimas, taip ir „Techland“ kuriamas „Dying Light“ sulauks „Season Pass“.

Kūrėjai atskleidė, jog 20 eurų kainuojančiame „Season Pass“ pakete rasime 3 papildymus, kurie suteiks prieigą prie naujų ginklų, misijų, drabužių, žemėlapių ir kitų dalykėlių, paversiančių zombių apokalipsės išgyvenimą tikra pramoga.

Pirmasis papildymas, kurį gaus „Season Pass“ turėtojai, vadinsis „Cuisine & Cargo“. Papildymas pasiūlys dvi „hardcore“ tipo misijas, kuriose žaidėjams bus metamas tikras iššūkis. Viskas vyks numirėlių protrūkio pradžioje. Įsibrauk į kadaise garsų Harran’o restoraną ir tyrinėk grėsmių pripildytus koridorius bei panaudok tiek slaptumo tiek kovos gebėjimus prieš numirėlius apleistame geležinkelio ruože. Šio papildymo pasirodymo laukiama vasarį, praėjus maždaug mėnesiui nuo žaidimo pasirodymo.

Antrasis papildymas „Ultimate Survivor Bundle“ suteiks žaidėjams septynis išskirtinius daiktus. Apsivilk vieną iš trijų drabužių ir pasirodyk prieš zombius, tai jiems tikrai sukels norą tave suvalgyti, o keturi brėžiniai leis pasigaminti naujų galingų ginklų ir jais pasimosikuoti prieš numirėlius. Viso šito gėrio dėka, gyvenimas gal ir netaps gražesniu, visgi apokalipsė, bet kad taps lengvesniu, tai jau tikrai.

Trečiasis papildymas „The Bozak Horde“ pasirodys vėliausiai. Gausim naują žemėlapį, Harran’o stadioną, kuriame galėsime išbandyti savo jėgas prieš vis stiprėjančias bangas numirėlių vieni arba kartu su draugu.

„Dying Light“ pasirodys 2015-ųjų sausio 27 dieną „Xbox One“, „PlayStation 4“ bei „PC“ platformoms.