Kiekvieną kartą, kai turi pasirodyti kompiuterinis žaidimas, su juo susijusią informaciją, galima suskirstyti į dvi grupes. Vienai grupei galima priskirti tuos faktus, kuriuos jau žinome apie pasirodysiantį žaidimą ir kurie jau yra oficialiai patvirtinti, kitai grupei galima priskirti faktus, ko žaidėjai tikisi iš naujojo žaidimo. Taigi, šį kartą būtent tokią informaciją ir pateiksime apie vieną iš žaidimų, kurį dar tik planuojama išleisti. Tai – „FIFA 20“. Taigi, apžvelkime, kokie faktai, susiję su šiuo žaidimu jau yra oficialiai patvirtinti ir ko iš šio žaidimo tikisi jo laukiantys asmenys.

Kaip žinia, sezonas jau baigėsi, tad PSG čempionais tapo garsieji Juventus, tuo nudžiugindami daugybę savo fanų visame pasaulyje. Na, o Liverpool fanams lieka nebent tik lieti ašaras. Kita vertus, gyvenimas ties tuo tikrai nesibaigia, tad, tie, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto ir jo įvykių, tikrai dar turi ko laukti. Štai, pavyzdžiui, dar laukia puikus renginys „Women’s World Cup“, o tie, kuriuos domina ne tik sportas, bet ir kompiuteriniai žaidimai, su nekantrumu laukia, kol pasirodys „FIFA 20“. Vistik reikia pastebėti, kad tiksli šio žaidimo išleidimo data dar nėra žinoma, tačiau skelbiama, kad jis žaidėjus turėtų pasiekti iki rugsėjo pabaigos.

Kas yra žinoma apie šį žaidimą?
Nors šis žaidimas dar net nėra išleistas, jau dabar yra oficialiai patvirtinta, kad jis turės tam tikrų atnaujinimų bei patobulinimų. Vienas iš jų yra automatinio gynimo funkcija, dėl kurios, leisis reakcijos laikas bei efektyvumas. Vartininkų reakcijos laiką siekiama pakeisti tam, kad jis būtų kuo panašesnis bei artimesnis gyvo žaidėjo reakcijos laikui.

Taip pat yra skelbiama, kad kuriant šį žaidimą, buvo įdėta labai daug darbo bei pastangų tam, kad visas žaidimas būtų kur kas tikroviškesnis. Pavyzdžiui, yra skelbiama, kad lekiančių kamuoliu atmušimai bus mažiau tikslūs, kad būtų sukuriamas tikroviškesnis vaizdas; labiau primenamas realus žaidimas. Taip pat yra skelbiama, kad bus galima tikėtis silpnesnių nei įprastai, kamuolio atmušimų. Tačiau ir tai – dar ne visos oficialios naujienos, kurias galima pasakyti apie šį žaidimą. Jau yra žinoma, kad oficialus „livestream“, kurio metu ir bus aptartas šis žaidimas, įvyks birželio 8 dieną, 11 AM PT / 2 PM ET / 7 PM BST laiku. Už „livestream“ atsakingas bus komentatorius Alex Mendez, kuris apžvelgs šį žaidimą ir pasidalins naujienomis, ko bus galima iš jo tikėtis. Taip pat skelbiama, kad šios transliacijos metu bus galima sužinoti ir labai malonių staigmenų, siurprizų.

Ko iš jo yra tikimąsi?
Na, o, kokie yra šio žaidimo gerbėjų lūkesčiai? Fanai sako, kad patvirtintos oficialios žinios iš tiesų maloniai nuteikia ir leidžia susidaryti nuomonę, kad naujasis žaidimas bus šaunus. Vistik, taip pat pažymima, kad kol kas turima informacija neleidžia teigti, kad bus pateisinti visi gerbėjų lūkesčiai. Pasirodo, šio žaidimo fanai dar norėtų išvysti ir stadiono pakeitimų, o taip pat kitų sprendimų.