Jau virš trijų mėnesių iš kalėjimo pabėgęs Craig’as Lynch’as tyčiojasi iš policijos naudodamasis vienu populiariausiu socialiniu tinklu – Facebook.com
Nepaisant nuolatinių jo atnaujinimų policijai nepavyksta jo sučiupti.

Nuteistas už įsilaužimą 28 metų Craig’as „Lazie“ Lynch’as pabėgo iš Hollesley Bay kalėjimo dar rugsėji ir nuolat atnaujina savo Facebook puslapį.
Lynch’as, kuris jau turi virš 6000 fanų, informuoja apie savo valgomą maistą, lankomas vietas, naujųjų metų planus ir net apie moteris, su kuriomis palaiko labai artimus santykius.
Daugumoje kitų įrašų jis kreipėsi į policiją ir jį persekiojančius asmenis.

Visai neseniai, Šv. Kalėdų dieną jis įkėlė nuotrauką, kurioje jis stovi be marškinėlių, ant kaklo pasikabinęs blizgučius, vienoje rankoje laiko keptą kalakutą, o kita rodo nelabai padorų gestą.

Lynch’as jau ne pirmas toks bėglys, kuris naudojasi Facebook socialiniu tinklu. JAV paauglys Colton Harris-Moore, kitaip vadinamas dar „naujuoju Jesse James’u (tik be žmogžudysčių)“, buvo ieškomas beveik pusantrų metų už virš 50 vagysčių.

Virš 15 tūkst. žmonių prisijungė prie jo fanų grupės ir daugybė kitų tiesiog beviltiškai stebėjo kaip 18-kos metų Harris-Moore’ui pavyks išvengti bausmės nepaisant trijų lektuvų, keletos automobilių, laivų bei dar daugybės kitų daiktų vagystės.

Grįžtant prie Lynch’o istorijos, tai britų policija ir Facebook atstovai pranešė BBC, kad visais būdais bandys susekti bėglį. Pareigūnai jau kreipėsi į jo Facebook draugus pagalbos. Ir pats Lynch’as savo paskutiniuose pranešimuose užsimina apie artėjančią slėpynių pabaigą.