Praktikoje triumfavo Jaguar pilotas Senseless. Kvalifikacijoje tarp 3 ir 10 pozisijų buvo labai artima kova, juos skyrė mažiau nei 0,600sek. Labai agresyvią taktiką pasirinkęs kvalifikacinius važiavimus laimėjo kitas Jaguar pilotas ArmagedOn, o antras liko su pilnu baku važiavęs Ilmor /Ferrari/.

Antroje eilėje abu Williams – Vario ir Supro. Penktas Horn su McLaren, o netikėtai net 6-oje vietoje kvalifikavosi Kaukolė su Sauber. GP debiutavęs DC /BAR/ startavo 7-as.

Apšilime prieš lenktynes pilotus išgazdino lietus, bet starto metu trasa jau buvo visiškai sausa, o oro temperatūra pakilo net iki 46 laipsnių. Starto metu didesnių konfliktų neįvyko, o vietomis pasikeitė tik Williams pilotai.

Jau nuo pirmųjų ratų su paslaptingomis problemomis susidūrė Jagaur pilotas ir pretendentas į čempiono titulą – Senseless, kuris dėl 10 vietų baudos startavo tik iš 8 vietos. Nesėkmingas GP tapo ir šį etapą Ferrari pilotą Skirmą pavadavusiam Dark. Jis pradžioj išmušė Horn /McLaren/, o vėliau pateko į konfliktą su fava /Minardi/.

ArmagedOn važiavęs 1 sustojimu daugiau už Ilmor lyderio poziciją laikė iki lenktynių vidurio. Dviem sustijimais važiavę Ilmor ir Vario atitinkamai užėmė pirmąją ir antrąją poziciją. Trečias liko ArmagedOn, kuris iškovojo taškus, po dviejų tragiškų GP.

Ketvirtas finišą pasiekė labai stabiliai važiavęs Supro. Penktas ir toliau labai progresuojantis Sauber atstovas Sovietas, o pirmuosius taškus iškovojo BAR pilotas Starka. Tai geriausias šio sezono BAR rezultatas. 7-as McLaren pilotas Horn, o 8-as čempionate debiutavčs DC /BAR/.

Vos 9-as visas lenktynes su bolidu kovojęs Senseless /Jaguar/, o 10-as Kaukolė /Sauber/. Paskutinis 11-as Giedrius_01 /Minardi/. Lenktynių nebaigė fava /Minardi/, Dark /Ferrari/ ir Vito /Jordan/.

Lentynių nuobaudos bus paskeltos per artimiausias tris paras. Sekantis GP įvyks rugsėjo 19 dieną.
Informacija bendradarbiaujant su f1challenge.net