Užsienio žurnalas „Game Informer“ pateikė ne tokį siurprizą, kurio kai kurie vylėsi sulaukti. Jie oficialiai neatskelidė „Grand Theft Auto V“ AK versijos. Tačiau plačiau papasakojo apie atnaujintus susišaudymus ir transporto tobulinimo galimybes.

Vakar parodytame debiutiniame geimplėjaus filmuke buvo galima pastebėti, kad susišaudymai atrodo kiek kitaip. „Rockstar“ tikina, kad šis žaidimo aspektas penktojoje serijos dalyje yra iš pagrindų atnaujintas: naujos animacijos, taikymasis ir kameros judesiai. Visa tai tam, kad būtų patog įvairaus žaidimo stiliaus megėjams.

Kūrėjai sako, kad „Grand Theft Auto V“ susišaudymai yra tai, kas evoliucionavo iš „GTA IV“, „Red Dead Redemption“ ir „Max Payne 3“ susišaudymų. Seni serijos gerbėjai nesijaus taip, tarsi įsijungę ne  tą žaidimą, tačiau bus jaučiami ir skirtumai. „Rockstar“ net nusprendė į susišaudymus įtraukti tai, kas atrodytų visiškai nereikalinga. Žaidėjai galės įsijungti taikymosi pagalbininką.

Kadangi persijungiant tarp veikėjų galima patekti į keblias situacijas, „Rockstar“ nusprendė atnaujinti ir priedangos sistemą. Bus daug paprasčiau slėptis už automobilio ir prireikus iškart įšokti į jį.

Ginklų parduotuvė „Ammunation“ grįžta. Tačiau dabar šioje parduotuvėje bus galima ne tik įsigyti ginklų, bet ir juos tobulinti. Bus galima padidinti dėtuvės dydį, patobulinti ginklo taiklumą, pridėti žibintuvėlį, optinį taikiklį ir jį perdažyti.

„Rockstar“ nepamiršo to, kas buvo „Grand Theft Auto: San Andreas“ žaidime. Tarsi duoklė šiam grįžta plačios automobilių tobulinimo galimybės. Automobiliai bus tobulinami „LS Customs“ centruose, kurie keičia „Pay & Spray“. Transporto tobulinimas vyks atvykus ir pasikalbėjus su mechaniku. Kūrėjai žada daugiau, nei 1000 skirtingų tiuningo galimybių. Taip pat bus siužetinių misijų, kurioms žaidėjas turės specialiai patobulinti automobilį.

„Grand Theft Auto V“ pasirodys rugsėjo 17 dieną.