Šįkart tai Xbox360 konsolei skirti žaidimai The Darkness bei Dark Sector.

Šįryt 2K Games išsiuntinėjo laiškus įvairiems puslapiams ir griežtai pareikalavo jog laikantis ESRB nurodymų visiems žaidimo The Darkness filmukams būtų uždėti „amžiaus vartai“, t.y. specialūs blankai, kuriuose žmogus turi įrašyti savo gimimo datą. Teoriškai, jie neleidžia jaunesniems nei aštuoniolikos metų žmonėms peržiūrėti filmukų. Tačiau tai tik apribojimas.

Beveik iškart po to sekė dviejų naujų parodomųjų žaidimo Dark Sector filmukų pašalinimas iš interneto, nes pasak žaidimo leidėjų jie gavo ESRB nurodymus pašalinti filmukus iš interneto dėl jų žiauraus turinio, nepaisant to, jog jie jau buvo už amžiaus vartų.

Įdomiausia tai, jog abiejų žaidimų medžiaga internete pasirodė jau prieš keletą mėnesių. Nors ESRB atstovai teigia, jog tai visiškas atsitiktinumas, daug žmonių mano, jog tai gali būti susiję su neseniai vos ne skandalo lygį pasiekusiais Manhunt 2 įvykiais.

Norintys susipažinti su minėtaisiais žaidimais gali pažiūrėti internete ęsančius jų filmukus: The Darkness bei Dark Sector. Turėkite galvoje, jog pagal ESRB normas abu šie filmukai yra N-18.

Info iš GameSpot.