„Epic Games“ studijos vadovas Mark Rein viename iš savo interviu pareiškė, kad nors žaidimas asmeniniu kompiuteriu ir atrodo techniškai pažangesnis, naudojamos sudėtingesnės technologijos, geimeriai visgi mieliau renkasi konsoles.

Anot M. Rein, kai kurių „Epic“ žaidimų versijų konsolėms pardavimai iki dešimties kartų viršija PC skirtų versijų skaičiukus. Kas jau kas, o „Epic“ patirties turi – „Gears of War“ pasirodymas X360 buvo didelio susidomėjimo sulaukęs įvykis, tačiau jau kitais, 2007 metais pasirodęs ir hitu turėjęs tapti „Unreal Tournament III“ didesnio susidomėjimo nesulaukė. Gal todėl, kad buvo išleistas tik asmeniniams kompiuteriams?

Mark Rein teigia pats esąs didelis žaidimo su asmeniniu kompiuteriu gerbėjas, bet visgi turi pripažinti, jog konsolės kasdien nuvilioja daugybę žaidėjų.

Įdomu ir tai, kad „NPD“ duomenimis JAV parduotuvėse per praeitus metus parduotų žaidimų tarpe PC skirtųjų buvo vos 14%. Žinoma, jie dažnai perkami internetu (to tyrimas neapėmė), bet skaičius visgi tikrai kuklus.