Visame pasaulyje populiarios knygų serijos „A Song of Ice and Fire“ autorius George’as R. R. Martin’as nėra naujausio šioje visatoje vykstančio vaidmenų žaidimo scenarijaus autorius. Tačiau jis dalyvavo kuriant žaidimo procesą ir dalinosi savo mintimis su studija „Cyanide“.

„Žinoma, aš norėčiau, kad žaidimas patiktų serijos gerbėjams. Bet visiems neįtiksi. Ne visiems žaidimas patiks. Jūs tiesiog atliekate savo darbą žaidimo pasaulyje tikėdamiesi, kad jo gyventojai įvertins jūsų pastangas ir jums taip pat padės. Aš išbandžiau tai, ką pavyko sukurti „Cyanide“ ir esu labai patenkintas rezultatais. Manau, dauguma gerbėjų sutiks su manimi.“ teigė knygų autorius interviu metu.

„Visas žaidimas, įskaitant siužetą ir dialogus, buvo sukurtas „Cyanide“ pastangomis, bet aš teikiau įvairią kūrybinę pagalbą kūrėjams visose žaidimo stadijose.“ kalbėjo G. R. R. Martin’as. Šie žodžiai buvo skirti tiems gerbėjams, kurie manė, kad knygų autorius visiškai neprisidėjo prie naujausio žaidimo. „Jie sukūrė paralelinę istoriją, tad mano užduotis buvo padaryti taip, kad žaidimas neiškreiptų įvykių, kurie buvo aprašyti knygose.“

Pats George’as R. R. Martin’as labiau mėgsta klasikines strategijas, kuriose reikia nemažai pasukti galvą norint pasiekti gerų rezultatų, ir šaudyklėms kurių kūrėjai iš žaidėjų reikalaują išvystytų refleksų ir reakcijos.

„Game of Thrones“ turėtų pasirodyti kitą mėnesį.