Šiandien „Games.lt“ jau buvo rašyta, kad D. Britanijos perkamiausių žaidimų sąraše praėjusią savaitę dominavo naujasis „SEGA“ žaidimas „Empire: Total War“. Bet kartu su naujaisiais pardavimų duomenimis tapo aišku, kad ši dalis pasirodė bene geriausiai savo serijos istorijoje.

Pranešama, kad pirmosios savaitės „Empire“ pardavimai buvo beveik du kartus didesni negu „Rome: Total War“ ir „Medieval II: Total War“ žaidimų pirmųjų savaičių pardavimai kartu sudėjus. „Empire“ taip pat tapo pirmuoju serijos žaidimu užėmusiu perkamiausių TOP40 žaidimų pirmąją vietą.

Jis taip pat tapo pirmuoju išskirtiniu PC žaidimu pasiekusiu šią viršūnę nuo „Football Manager 2008“ laikų, kuomet jis šią vietą užėmė 2007-ųjų spalio mėnesį. Tai, beje, irgi buvo „SEGA“ produktas.

Bet kuomet vienam žaidimui sekasi, kitam reikia užleisti vietą. Bene daugiausiai nukentėjo lyginant su prieš tai sekusia savaite – išskirtinis „PS3“ žaidimas „Killzone“, kurio pardavimai smuko beveik 58 procentais ir jis buvo priverstas nukristi į antrąją vietą. Vėliau sekė „Halo Wars“ (sumažėjimas 54 procentais) ir „Street Fighter IV“ (sumažėjimas 59 procentais).