„Lace Mamba Global“ oficialiai paskelbė, kad itin daug susidomėjimo susilaukęs nuotykių žaidimas „Gray Matter“ pasirodys šių metų ketvirtame ketvirtyje.

Žaidime vienas iš pagrindinių veikėjų bus Dr. David’as Styles’as. Siaubingame įvykyje netekęs savo žmonos, David’as tampa miestelio atsiskyrėliu, užsidariusiu savo namuose Anglijoje. Tačiau vieną dieną į jo namus pasibeldžia studentė Samantha Everett ir kažkodėl tampa David’o padejėja. Samantha atkeliavusi iš Amerikos kelis metus ieškojusi darbo ir prieglobsčio jį suranda pas David’ą. Samantha itin susidomi anksčiau David’o vestomis paskaitomis ir ekspermentais Oksfordo universitete. Mergina daug sužino apie David’o praeitį, tačiau staiga atranda ir ryšių tarp ekspermentų ir David’o žmonos mirties, taip abu veikėjai pradeda ieškoti atsakymų – kas buvo ne taip?

Žaidimas tituluojamas vienu iš laukiamiausių šių metų nuotykių žaidimų. Iš jo tikimasi itin puikios istorijos, kuri tikrai turėtų įtraukti visus žaidžiančius šį žaidimą. Žaidime bus itin daug antgamtinių reiškinių, neįprastų veikėjų ir itin netikėtų siužeto posūkių. Žaidimas bus išleistas šių metų ketvirtame ketvirtyje asmeniniams kompiuteriams ir Xbox 360 konsolei.