„Earthrise“ žaidimo kūrėjas „Masthead Studios“ paskelbė, kad žaidime nebeliks mėnesinio mokesčio ir 2012-ųjų metų pirmoje pusėje greičiausiai taps nemokamas žaisti.

„Mes nusprendėme visiems žaidėjams leisti žaisti kiek tik jie nori iki tol kol mes visi būsime patenkinti tuo, ką siūlo žaidimas. „Earthrise“ lyginant su kitais moksline fantastika paremtais ir šiuo metu išleistais MMO pasižymi geresne grafine puse, turiniu bei žaidimo stiliumi. Visgi, žaidimui vis dar reikia tobulinimų, be kurių žaidimas tampa kartais tikrai ne linksmas žaisti. Mes norėdami bent šiek tiek pagerinti situaciją ir parodyti, kad mokomės iš savo klaidų, nusprendėme panaikinti mėnesinį žaidimo mokestį bent jau iki to laiko kol žaidimas tenkins mus ir žaidimo žaidėjus“ – taip šį sprendimą pakomentavo „Masthead Studios“ direktorius Atanas Atanasov.

Taip pat buvo pranešta, kad po to kai bus pasiekti tikslai, skirti pagerinti kokybės lygį, žaidimas taps nemokamu žaisti. Atanasov teigia, kad bus ieškoma būdu kaip tai padaryti, kad mokėjimų tranzakcijos netaptų „mokėk, kad laimėtum“ priežastimi.

Nuo gruodžio 1 dienos visi įsigiję įė žaidimą, galės tapti pirmaisiais, kurie pamatys kaip veikia nemokamo žaisti žaidimo modelis. Naujos praskyros bus limituotos, tačiau visi esami ankstesni žaidėjai galės gauti krūvą pakvietimų, kurių pagalba bus galima pasikviesti į žaidimą draugų.

Įsigiję šį žaidimą apie kažkokius panašius pokyčius jau kalbėjo senokai, nes dėl mažo žaidėjų skaičiaus ir prastos optimizacijos velniškai būdavo sunku žaisti šį žaidimą, todėl tokie pokyčiai sveikintinti. Tikėkimės, kad jie padės išvesti taip pat šį žaidimą iš „protą knisančių“ kategorijos (būtent dėl to šiam žaidimui ir yra parašyta tokia keista apžvalga!) ir žaidimas taps tikrai vertu dėmesio, kiekvienam mokslinės fantastikos fanui.