Žaidėjams neberūpi nuo išorinio pasaulio atskirti žaidimai. Tuo tvirtai įsitikinęs vienas iš leidėjo EA Games vadovų Peteris Moore’as. Jo teigimu, EA Games neužsiima ir daugiau nebeužsiims žaidimais, kurie neišnaudoja interneto teikiamų galimybių.

„Žaidėjai nori būti arba tiesiog prisijungę, kad visi galėtų juos įvertinti matydami jų pasiekimus ir statistinius duomenis, arba jie prie viso to dar nori turėti pilnavertį daugelio žaidėjų režimą. Daugiau nebėra taip, kad mes siūlytume off-line žaidimus“, – duodamas interviu puslapiui Engadget sakė Peteris Moore’as.

Jam taip pat atrodo, kad visos pagrindinės EA Games frančizės anksčiau ar vėliau turės nemokamas (free to play) versijas, panašias į tas, kokias jau turi Battlefield (Battlefield Play4Free), FIFA (FIFA Online) ir Need for Speed (Need for Speed: World).

Puslapio gamesindustry.biz paprašytas pakomentuoti naujai atsiradusias konsoles, tokias kaip ShieldNvidia ir OuyaOUYA, Inc., Moore’as nevyniojo žodžių į vatą ir išdėstė savo kompanijos poziciją be jokių diplomatinių užuolankų.

Pasak jo, EA Games dabar savo didžiausiu prioritetu laiko konsolių rinką. Laipteliu žemiau stovi mobilieji iOS ir Android įrenginiai. Po jų pagal svarbą rikiuojasi nemokami asmeninių kompiuterių žaidimai. O štai Shield ir Ouya, toliau kalbėjo Moore’as, šie įrenginiai dabar yra užribyje ir jie EA Games kol kas nedomina. Panašios pozicijos kompanija laikosi ir Oculus Rift atžvilgiu.