Pasirodė pirmoji informacija apie „ClanBase OpenCup“ turnyro atkrintamąsias kovas. Kaip jau minėjome anksčiau, iš dviejų šiame turnyre dalyvavusių Lietuvos ekipų, grupių etapo slenkstį pražengė tik viena – „IMPRESS“. Pastaroji kovoje dėl patekimo įveikė Vokietijos atstovę „Snook“, kuri patenka į savo šalies top penkioliktuką.

Atkrintamųjų kovų etape susitikimai bus žaidžiami iki dviejų pergalių, angliškai ši sistema vadinasi „Best of 3“. Skirtingai nei grupių etape, čia bus žaidžiami trys žemėlapiai. Pirmuosius du išsirinks pačios komandos, o jeigu rezultatas vis vien liks lygus, trečiąjį išrinks patys organizatoriai.

IMPRESS“ vyrukai pateko į viršutinę lentelės dalį ir jų laukia akistata su Slovakijos atstovę – „Defeaters“. Kadangi bus naudojama vieno minuso sistema, pralaimėjusi komanda bus priversta pasitraukti iš turnyro, visos ekipos kovos iš paskutiniųjų ir lengvų varžovų čia tikrai nėra.

Na, o kalbant apie varžovus, į atkrintamąsias kovas taip pat pateko ir kaimynai latviai – „endue“. Jeigu vilniečiams iškovos pergalę pirmajame susitikime, tai sekantis jų varžovas bus arba jau prieš tai minėti latviai, arba graikai – „delinquent habits“.

Detalesnė informacija apie lietuvių dvikovą su slovakai bus paskelbta artimiausiomis dienomis.