Pagaliau po ilgo delsimo ir tylos laiko, „Microsoft“ vakar per savo spaudos konferenciją pranešė apie „Halo 3“ ir visiems susirinkusiems pademonstravo pirmąjį žaidimo filmuką.

Teigiama, kad šis žaidimas bus jau paskutinysis iš žymiosios „Halo“ trilogijos ir kitais metais pasirodysiantis „Halo 3“, skirtas Xbox 360 konsolei, turėtų ją užbaigti.

Žaidimo istorija pasakos apie Master Chief, kuris sugrįžta į Žemę vidurį kovos įkarščio tarp Covenant, ateivių susivienijimo, ir gynybinių Žemės pajėgų. Įsiveržę ateiviai po kiek laiko atranda ypatinga ryšį tarp mistinio Afrikos smėlio ir Forerunner. Jie yra paslaptinga išnykusi civilizacija, kuri pastatė „žiedųpasaulį“ dar vadinama Halos.

Trečiojo „Halo“ žaidimo siužetas turėtų vystytis kovojančioje Žemėje, kur mūsų laukia Covenant ateivių susivienijimas ir visų trijų dalių užbaigimas.

Šio žaidimo svarbą „Xbox konsolei turbūt pamatuoti būtų labai sunku, kadangi jis tampa jau beveik neatsiejamu simboliu su pačia konsole. Tik jai pasirodžius, pasirodęs pirmasis „Halo“ sugebėjo patempti pačios konsolės pardavimus. 2004 metų gale pasirodžiusi antroji dalis suformavo tikrą kultūrinį judėjimą, su tūkstančiais pirkejų laukiančiais vidurį nakties įsigyti konsolę.

Kol kas „Halo 3“ numatytas išleisti 2007 metais.

Halo 3 pristatomasis filmukas, demonstruotas parodoje