Kompaniją „Microsoft“ ėmėsi veiksmų reaguodama į didelio susidomėjimo sulaukusį „Playstation 3“ pristatymą bei atskleidė dar keletą faktų apie būsimą „Xbox 360“ konsolę.

Smagi žinia „Xbox“ savininkams – su „Xbox 360“ bus galima paleisti visus ankstesnės konsolės versijos žaidimus.

„Microsoft“ taip pat paskelbė, jog iki šių metų pabaigos turėtų pasirodyti 25-40 „Xbox 360“ skirtų žaidimų. Primename, jog pati konsolė turėtų pasirodyti prekyboje maždaug lapkričio mėnesį. Beje, 2006 metais pasaulį turėtų išvysti pirmasis „Microsoft“ žaidimų kompiuteriui skirtas „Final Fantasy“ serijos žaidimas – „Final Fantasy XI Online“, kurį kuria „Square Enix“.

Na ir trečioji, kiek neįtikėtinai skambanti naujiena – „Xbox 360“ bus galima sujungti su Jungtinėse Valstijose žaibiškai populiarėjančiu „Playstation Portable“ žaidimų kompiuteriu. Sprendimas diegti suderinamumą su pagrindinių konkurentų „Sony“ produktu iš ties įdomus, na o „Microsoft“ nemėgstantys jau suskubo šį žingsnį pavadinti „Sony“ pranašumo žaidimų įrenginių rinkoje patvirtinimu.

Norom nenorom peršasi mintis, jog šis „papildomas“ Xbox 360 galimybių pristatymas yra desperatiška reakcija į vakarykštį PS3 pristatymą. Kita vertus – kaip „Playstation“ platformos šalininkas esu šališkas.