Jau kurį laiką visur sklandė gandai aie naująjį žymiosios „GTA“ serijos žaidimą. Kadangi pati „Rocstar“ atskirai nedalyvauja parodoje, tai daugelis tikėjosi apie naują žaidimą iš šios serijos išgirsti per vakar vykusią „Sony“ konferenciją.

Vakar apie nebuvo girdėti nieko, užtat šiandien „Microsoft“ oficialiai per savo spaudos konferenciją paskelbė, jog „Grand Theft Auto IV“ turėtų pasirodyti iš karto „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“ konsolėms.

Tuo pačiu buvo patvirtinta ir tiksli jo išleidimo data. Šiaurės Amerikoje žaidimas turėtų pasirodyti 2007 metų spalio 16 dieną, o Europoje spalio 19 dieną.

Deja kol kas tai yra visa žinoma oficiali informacija apie žaidimą, kadangi net ir iškart po konferencijos pasirodęs pranešimas spaudai buvo labai kuklus ir pakartojo tuos pačius žodžius, išsakytus anksčiau.

O „Rockstar“ suteikusi garbės „Microsoft“ kompanijai anonsuoti naujausią „GTA“ dalį, atrodo ir ateitį ketina rimtai bendradarbiauti. Visų pirma jis užsiminė, kad žaidimas turėtų „rimtai išnaudoti visas unikalias „Xbox Live“ galimybes ir išplėsti patį žaidimo „gameplėjų““.

Galbūt tai reiškia jog turėsime galimybę atsiųsti ne tik papildomas mašinas, bet netgi ir naujas misijas, miestus ir panašius „didelius“ dalykus, pasinaudodami „Xbox Live“ paslauga?