Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi – būtent taip vadinsis naujasis žaidimas iš populiarios „Drakonų Kovos“ serijos. Šįmetinėje parodoje Sony pristatė šį žaidimą savo stende. Įspūdžiai patirti GameSpot žurnalistų žaidžiant žaidimą tiesiai prieš jus.

Prieš keletą savaičių Sony išplatino šio žaidimo žiniasklaidai skirtą demo versiją, kurioje deja buvo tik vienas lygis Rocky Mountain. O parodoje buvo pristatyta jau trys lygiai. Žaidime esantys personažai, manau yra lengvai nuspėjami. Jūs rasite šiuos puikiai pažystamus veikėjus: Goką, Vegetą, Buu, Fryzą ir kitus. Taipogi jusm bus prieinami ir retesni personažai, kaip Form 4 ir Perfect Cell.

Tik pradėjus demo versiją, mes pasirinkome Naneko planetos lygį ir pasiryžimo kautis už Goką prieš Buu. Kadangi planetoje ypatingai vyrauja vanduo, tai kaunantis tas išryškėja. Galite kautis vienodai ir sausumoje ir vandenyje, nors jokio greičio pokyčio nėra, tačiau kova vandenį yra kažkas tikrai šaunaus.

Kol mes stengiamės susigaudyti kaip valdyti mūsų personažą, Buu tiesiog parodė savo jėga. Talžė negailestingai, kaskartėmis išmesdamas iš vandens į orą ir negailestingai ten mus mušdavo. Po kiek laiko beprasmiško spaudinėjimo ir keletą specialių funkcijų, mums pavyko nugalėti Buu.

Kiek daugiau teko matyti Budokai Tenkaichi, tenka pasakyti, jog jis atrodo išties gerai, gal net šiek tiek nuostabiai. Visiems šios serijos fanams, žaidimas turėtų išties patikti. Jis laukiamas jau šių metų lapkričio mėnesį.