„Ubisoft“ konferencijos parodoje E3 2015 metu netikėtai pasirodė Vaiduoklių būrys. Kompanija oficialiai pristatė naują serijos „Ghost Recon“ žaidimą, kuris vadinsis „Tom Clancy‘s Ghost Recon: Wildlands“.

Naujoji serijos dalis papasakos apie kiek kitokį, tačiau ne mažesnio masto nei ankstesnėse dalyse, konfliktą. Netolimoje ateityje Bolivija tapo didžiausia kokaino gamintoja visame pasaulyje. Santa Blankos kartelis šalį pavertė narkotikų valstybe, kurioje klesti įstatymų nebuvimas, neteisybė ir smurtas. Ir visa tai plečiasi karteliui didinant savo įtakos zoną. Elitinis Vaiduoklių būrys nusiunčiamas už priešo linijos, kad sunaikintų grėsmę keliantį kartelį.

„Wildlands“ kūrėjai tikina, jog žaidimas pateiks iki šiol didžiausią serijoje pasaulį, kuriame siužetinė kampaniją galėsime įveiki tiek vieni, tiek pasikvietę iki trijų draugų.

„Tom Clancy‘s Ghost Recon: Wildlands“ yra kuriamas AK, Xbox One ir PS4 platformoms. Šiuo metu žaidimo išleidimo data dar nėra skelbiama, tad, tikėtina, jo dar reikės palaukti.

Dar daugiau naujienų iš E3 2015!