Daugelis iš jūsų jau turbūt spėjo pastebėti, jog Games.lt atsirado filmų traileriai, o visai neseniai ir aukščiausios kokybės. Visi jie yra laisvai prieinami visiems prisiregistravusiems lankytojams be jokių apribojimų. Taip pat, norint, kad daugelis iš jūsų nepasimestų, nuo šiol kiekvieno filmo pavadinimas bus rašomas tiek angliškai, tiek ir lietuviškai.

O jeigu kartais nesuspėjote išvysti naujų failų pirmam puslapyje, tuomet didelis archyvas visada jūsų laukia failų skyriuje. Nuo šiol kiekvienas filmo traileris pradžioje bus ženklinamas „Filmo traileris“. Būtent tai reiškia, jog kalbama ne apie žaidimus, o apie filmus.

Kita smagi mūsų naujiena yra susijusi su kino klubu. Tik visai neseniai įkurtas, jis jau siūlo naują projektą – „Kinas ir Antrasis Pasaulinis Karas“. Jo metu, jums bus pateikiama vieno, kurio nors filmo pagal Antrąjį Pasaulinį karą apžvalga.

Šiandien jau galime jums pateikti pirmąją apžvalgą iš šios serijos – Perl Harboras, kurioje visos šios idėjos iniciatorius Tokyo, papasakos apie filmą, kuris demonstruoja, kas gi įvyko 1941 metų gruodžio 7 dieną šiame Havajų uoste.

Tačiau jei jums šios apžvalgos pasirodytų per maža, tuomet tiesiog panaršykite po klubo archyvą. Jūs ten rasite daugybę kitų apžvalgų apie geriau arba blogiau žinomus filmus Antrojo Pasaulinio karo tematika. Tai pat galite pasiuliti ir jus kokio filmo apžvalgos norėtumete sulaukti jau kitoje projekto dalyje, apsilanke šioje temoje. O padarę ir tai, galite dar pasižiūrėti ir šio projekto pristatomąjį filmuką.

Puikių emocijų ir gero savaitgalio su Games.lt.