Turbūt jau pastebėjote, kad Ovi jau kurį laiką reklamuojasi pas mus. Vis svarsčiau ir galiausiai nusprendžiau – reikia išmėginti ką jie siūlo.

Kaip ir dera, žaidimus bandyti pradėjau nuo kito galo, tad pirmiausia paėmiau „Roll Revolution 99 tracks“. Šis žaidimas pasirodė gana linksmas ir kartu juokingas. Idėja tokia – naudodamas atitinkamus mygtukus turi spausti arba atleisti greičio pedalą ir taip nepamesti prie pagrindinio vagono prijungtų kabinų atrakcionų parke. Visas žaidimas – milžiniški Amerikietiški kalneliai. Ypač juokinga vieta pasirodė, kai per greitai pavažiavus ir išskridus oran nukrenta už Tavęs sėdintys žmonės. Kas gali būt geriau? Žaidimas mielas, smagus ir tokį tikrai galima pasilikti telefone greitam sužaidimui – pačios trasos gana trumpos.

Kitas mano išbandytas žaidimas buvo „Nightclub fever“. Tiesą pasakius, nesitikėjau, kad jis bus toks smagus. Kažkada, labai jau ankstyvoj jaunystėj, buvau susižavėjusi visa „New York Nights“ klonų jūra, todėl įnirtingai spaudydavau mygtukus, gyvendama dar vieną gyvenimą, kad ir važiuodama autubusu. Aišku, žaidimai nusibodo, todėl aš juos gana greitai mečiau, perėjau vos kelis kartus. Iš šio žaidimo tikėjausis kažko panašaus, tačiau teko gauti antausį – žaidimas visai nepanašus į minėtą seriją. Kas galėjo pagalvoti, kad naktinio klubo laikymas gali būti toks sunkus? Vos atsidaręs žaidimą gali peržvelgti instrukcijas, kuriose detaliai aprašoma ką Tu turi daryti. Tereikia naudoti visus atributus – nuo baro iki Disko Stjū stiliaus aštuonesdešimtųjų kamuolių – kad paverstum savo skylę geru klubu ir pritrauktum kuo daugiau lankytojų. Šis žaidimas tikrai verčia pagalvoti Tave: „O aš užaugęs norėčiau turėti tokį klubą!“

„Crazy Penguin Party“ – pavadinimas pasako viską. Tai tikrai išprotėjusių pingvinų vakarėlis. Jei ankščiau minėtuose žaidimuose Tu turėjai vieną tikslą – ar tai apvažiuoti kalnelius tikslingai, ar klubą išlaikyti – čia jo nebeliks. Tu šokinėsi iš sraigtasparnio virš šalčiausio pasaulio žemyno, skraidysi, bandysi poliarinių meškų pilvų tamprumą, lenktyniausi stingdančiam vandeny bėgant nuo aštunkojo, užsiimsi dailiuoju čiuožimu ir šokčiosi apžergęs pusliažuves. Įvairovė – garantuota, tad jei susigundysite žaidimu stenkitės, kad laisvo laikas, skirtas žaidimui, truktų ilgiau nei penkias minutes.

Kitas žaidimas, apie kurį kalbėsiu, buvo mano labiausiai laukiamas. Kada tik turėdama proga nusigriebdavau mamos telefoną ir su užsidegimu statydavau dangoraižius, skaičiuodavau, regzdavau planus ir galvodavau, kaip savo statinius paversti jau ne provincijos, o didmiesčio dalimi. Taip, aš kalbu apie „City Bloxx“. Šįkart Ovi mums siūlo išbandyti jo pusbrolį „Tower Bloxx: New York“. Su dideliu entuziasmu griebiau žaidimą ir… Kiek nusivyliau. Tačiau, kaip sakoma, pradėkime nuo pradžių. Žaidimas jau iškart pateikia įvairovę – nėra vieno nuobodaus režimo, gali išbandyt „Quick game“, „Board game“ ir „Time attack“. „Quick game“ metu Tu turi stengtis pastatyti kuo didesnį namą. „Board game“ – kaupi „džiaugsmą“, statydamas kuo didesnius pastatus atsirakini naujus miesto plotus bei namus. Pastebėjau keistenybę – priešingai nei „City bloxx“, „Tower bloxx“ neduoda galimybės naujiems namas suteikti didesnę aukštų galimybę. „Time attack“ režimas leidžia statyti kuo daugiau aukštų turintį pastatą per laiką. Šiaip… Žaidimas yra geras. Tikrai. Grafika miela, prie namų net balkoniukai nupaišyti, bet. Yra keli bet. Šiame žaidime reikia mažiau galvoti, o ir ta grafika nėra tokia svarbi, be to miesto struktūra čia nėra tokia jauki kaip mano ankščiau minėtam žaidime. Vis tik išbandyti verta, jei nesat bandę kitų tokio tipo žaidimų – jie labai, sakau labai, užkabina!

Paskutinis žaidimas mano sąraše nenusileidžia aukščiau minėtiesiems – tai „Dictator Defence“. Tau reikia apginti savo bazę nuo piktų diktatorių, kuriuos žaidimo eigoje turi apginti. Turi sieną, kurią ir reikia ginti. Jei ji nugrius – diktatoriai galės įsiveržti Tavo bazės. Čia nebus paprasto bombų padėliojimo ar pabėgioji – tai strateginis žaidimas. Grafika ir garsas dera. Beje, girdėjau gandą, kad žaidžiantiems šį žaidimą su ‚iPhone“ telefonais, žaidimo nustatymuose galima pasirinkti funkciją, kuri leidia žaidimo metu klausyti savo muzikos, kas vis dar nėra labai sutinkama. Vos pradėjusi žaisti pasijutau kaip „Red Alert`e“ – čia reikia dėlioti bankus, kurie gamina Tau pinigus, kareivius, gynybines sienas. Tiesa, žaidimo principas panašesnis į „Plants vs. Zombies“, nes vienas kareivis gali ginti tik savo liniją. Žaidimas tikrai geras, rekomenduočiau jį peržaisti ar bent jau trumpai peržvelgt.

Ir iš vis, nei vienu žaidimu nenusivyliau. Juk sakoma: „Kas Tau siūlys gerą daiktą taip pigiai/nemokamai?“ Pasirodo, kad kartais gali siūlyti. Kainos(už interneto įvedimą telefone vis tik mokėti reikės) ir kokybės santykis aukštas, malonumas žaidžiant – pasiektas. Ką dar pasakyti? Duoda – imk, muša – bėk. :]