DreamCatcher Games šiandien pranešė, jog Seven Kingdoms naujoji dalis pavadinimu Conquest jau yra kuriama Enlight Software ir Infinite Interactive studijų.

Žaidimas yra kuriamas ant naujo 3D varikliuko, todėl grafika nusivilti tikrai neteks, iš pristatytų nuotraukų galima tuo įsitikinti. Naujasis žaidimas žada naujovių: čia net 7 žmonių civilizacijos bei tiek pat demonų rasių. Žaidime bus net 95 skirtingi kariniai vienetai, be abejonės kiekviena rasė turės ir savo herojus, kurie turės įvairių galių. Taip pat žaidime bus ir naujas technologijų medis, kurį vystysime žaidimo metu. Magijos žaidime taip pat bus, koks demonų pasaulis be magijos!

Žaidime bus svarbu ir diplomatija, taigi teks konfliktus spręsti ne tik karu bet ir diplomatiškai. Kūrėjai žada net 6000 metų besitęsiančią kampaniją, kuri prasidės 3000 metų prieš Kristų ir baigsis jau mūsų eroje. Žaisti galėsime ir už žmonių rases ir už demonus. Žaidimu galės pasidžiaugti ir multiplayer mėgėjai, vienu metu galės žaisti iki 8 žaidėjų. Kūrėjai giriasi, jog žaidimo muziką kuria ne šiaip vienas kompozitorius, o visas choras su orkestru, taigi turėtume išgirsti ne šiaip sau paprastą garso takelį. Kaip jau minėjau žaidimo leidėjas yra DreamCatcher Games, tačiau Europoje žaidimas patikėtas išleisti JoWooD Production kompanijai. Pranešama žaidimas pasirodyti turi jau Kovo 14 dieną. Nekantriai laukiam.

sevenkingdomsconquest.com, games.lt