Jei „EA“ prikeltas nemokamas mobiliems įrenginiams skirtas bei mikropervedimais apipintas, apraizgytas „Dungeon Keeper“ jums per daug inovatyvus (arba tiesiog per šlykštus, juk mikropervedimai!), „Kalypso“ pasistengs suteikti kur kas geresnę patirtį. „Kalypso“ anonsavo naują „Dungeons“ serijos dalį „Dungeons 2“, kuri žada neapsiriboti vien tik požemiais bei išlįsti į dienos šviesą.  

Žaidimas kuriamas „Realmforge Studios“, pasirodymas numatomas kitais metais. Savo tamsiajame požemyje užsiimsime požemio valdymu, tačiau iškišime nosį ir į žemės paviršių kovai su žmonių karalystės herojais, kurie bastydavosi po jūsų požemį ieškodami turtų. Ar koks nors požemių valdymo žaidimas buvo išlindęs į paviršių? Turbūt, kad ne. Per daug pripratę prie tamsos ir pelėsių, tvyrančių visur, matyt.

„Dungeons 2“ turės vieno žaidėjo kampaniją bei konkurencinį tinklo režimą kovai iki 4 žaidėjų. Žaidimas pasipildys naujais padarėliais, požemiais, dvejomis naujomis frakcijomis.

Daugiau detalių apie žaidimą turėtume sulaukti kitą savaitę vyksiančiame „GamesCom“ renginyje, nes būtent taip užsimenama oficialiame „Dungeons 2“ tinklapyje.

„Dungeons 2“ pasirodys „PC“, „Linux“ Bei „Mac“ platformoms.