Tokijas dar ir šiandien negali atsigauti po savaitės pradžioje įvykusio Dragon Quest VIII išleidimo. Tai žaidimas kuris Japonijoje susilaukė beprotiško fanatizmo. Taigi ir šios savaitės pabaigoje Tokijuje žmonės gavo antrą galimybę stovėti eilėse, tik šį kart daug mažesnėse, nei anksčiau.

Japonijoje dauguma parduotuvių atsidaro 7 ryto, duodant galimybę pirkėjams įsigyti DS prieš einant į darbą. Taigi ir GameSpot korespondentas Japonijoje Hirohiko Niizumi nusprendė nueiti į Akihabara, meka visų kompiuterinių žaidimų ir elektronikos megėjams.

„Akibara yra išties tyli 6.40 ryte. Žmonių beveik nėra, ir tai nenuostabu, dauguma parduotuvių atsidaro apie 10 – 11 valandą. Bet einame į tą pusę, iš kurios girdėti muzika. Muzika mus nuvedė tiesiai į Laox.

Laox tai ta parduotuvė kurią mes aplankėme savaitės pradžioje, kai buvo išleistas Dragon Quest VIII. Tada čia buvo maždaug 70 žmonių eilė, dabar ,deja, eilė daug trumpesnė, maždaug 40 žmonių.

Dar kiek pavaikščiojus po Akihabara, paaiškėjo, kad tai buvo vienintelė parduotuvė kuri savo pirkėjams leido įsigyti platformą anksti. Daugelis žmonių DS buvo užsisakę iš anksto, taigi jie tiesiog galės ramiai ateiti po darbo ir pasiimti ją. Jokios panikos ir grūsties rytinėse eilėse.

Nintendo buvo paruošusi apie pusę milijono kopijų platformos (anksčiau planavo 200 000), taigi net ir baigiantis darbo dienai nebuvo jokios problemos įsigyti ją, užsisakėte iš anksto ar ne.

Kitas toks įvykis Japonijoje turėtų įvykti po 10 dienų, kai pasirodys nauja Sony rankinė platforma PSP, kadangi jų pardavimų kiekis yra gerokai mažesnis nei DS, o populiarumas didelis. Kelios parduotuvės jau dabar priima išankstinius užsakymus.“