Na ka gi štai laukėme ir sulaukėme garsiojo žaidimo pratęsimo. Versija išleista konsolėms buvo tikrai tragiška bet matosi, kad žaidimo kūrėjai tikrai pasistengė versiją skirtą PC padaryti malonesnę žaisti. Žaidimas tikrai nėra ir niekada nebus geresnis už GTA seriją, bet juo nusivilti nemanau, kad teks. Taigi prie reikalo…

Valdymas: Vairavime simuliacijos per daug neradau. Vairuojant galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti. Labiausiai likau sužavėtas nedideliais automobiliais. Kūrėjai kažkaip stebuklingai sugebėjo perteikti jų veržlumą, bet deja autobusai taip ir liko lėtumo įsikūnijimas… perdėto lėtumo… Mano nuomone net pats papraščiausias troleibusas greičiau už juos įsibėgėja…

Garsas: Taip pat likau sužavtas ir tikroviškais garsais skilndančiais po variklio gaubtu. Pati muzika visiškai nelimpa prie žaidimo. Ilgiau pažaidus muzika jaučiama kaip beprasmis trinksėjimas nuo kurio pradeta skaudėti galvą. po kelių valandų žaidimo išjungiau tą nesamonę ir pasileidau savo megstamus kūinius tiesiog per WINAMP.

Grafika: Na žaidimas tikrai negalėtų prilygti tokiems hitams kaip Far Cry ar DOOM III bet saulėtas Majamis perteiktas gražiai. Visas miestas labai primena miestą iš serialo „Nešas Bridžas“ 🙂 .
Oro pasikeitimai taip pat pakankamai tikroviški. žodžiu grafika yra vidutiniška.

Automobiliai: Automobiliu įvairovė tikrai pakankama ir neturėtų apvilti net pačių išrankiausių.Yra viskas nuo motorolerio iki valties arba vilkiko. Tiesa su Deformacija kartais būna tikrai keistų dalykų. Pavyzdys toks: kritau nuo skardžio žemyn.į žemę atsitrnkiau automobilio galine dalimi bet sudužo priekis… Išvadas darykite patys.

Pėstieji: Pats pėsčias vaikščiojaw labai mažai. bet šita žaidimo dalis taip ir liko neišbaikta. mūsų veikėjo žingsniuose nerasi jokio tikroviškumo. Pėstieji kaip ir ankstesnėse dalyse pabėga jei sumanai juos partrenkti. Tiesa labiau pasistengus tai įmanoma. Bet skridimas virš kapoto taip pat visiškai neatrodo tikroviškas. Kartais mūsų auka tiesiog paikimba ore per kelis metrus nuo kapoto. Taip pat labai erzina, kad žmonės priš sprukdami nuo tavo automobilio Šūkauja visiškai tuos pačius žodžius… Už tokias nesamones kūrėjus tikrai galima pavadinti tinginiais ir veltėdžiais, nes jie tiesiog patingejo įrašyti bent keletą kitokių šūksniu. Tai jiems būtų užėmę maksimum porą dienų.

Kitko perdaug ir nebandžiau. Žaidimą palieku jūsų teismui.

Žaidimą labai gerai apibūdina viena frazė:
You Are The Wheelman

Devil_Inside