Nuo šiol aš, Babanius34 ir Master_Chief, tapsime Games.lt savotiškais žurnalistais. Ką mes veiksim? Imsim interviu iš aktyvių, nefloodinančių Games.lt narių! Norite sudalyvauti? Kreipkitės PM bet kam iš trijų žurnalistų.

O dabar, parodysime Jums šios idėjos pavyzdį, kaip aš apklausiu Babanių34 ir Master_Chief.

Zerodanis: Taigi, šiandien bus dvigubas interviu. Esame geri draugai, „geimeriai“. Papasakokit, kokius žaidimus Jūs mėgstat?

Babanius34: Sveiki, Games.lt vartotojai, aš mėgstu trečio bei pirmo asmens šaudykles. Labiausiai patinka Gears of War ir Metal Gear Solid 3 (pastarojo neteko pereiti ). Dabar esu labai linkes žaisti RPG žaidimus, kaip Mass Effect, Crisis Core FFVII bei Fable.

Master_Chief: Man labaiusiai patinka trečio asmens šaudyklės su gerai išvystitom kovos sistemom ir visokiom „galiom“. Labiausiai isiminė „Dark Sector“ žaidimas. Taip pat dievinu stealth žaidimus, tokius kaip „Splinter Cell“ frančizės. Antroje vietoje jau įvairius pirmo asmens šaudyklės, kaip „Bioshock“, „Battle Field: Bad Company“ ir „Call Of Duty 4“, lenktynės – labiau patinka simuliatoriai ,o ne arcade kaip populiarios NFS serijos, taigi labiau patinka „Forza“ ir „Burnout“.

Zerodanis: Taigi, matau, kad Jūs abu konsolių megėjai, o gal ir ne?

Babanius34: Taip, aš esu konsolių megėjas. Pats turiu “ Xbox 360″ ir „Playstation Portable ( PSP )“ konsoles. Bet taip pat labai mėgstu Nintendo sukurtus šedevrus: „Wii ir DS“.

Master_Chief: Taip, neperseniausiai nusipirkau: Xbox360 Elite. Jau mėnesis kaip juo mėgaujuosi ir jau spėjau tapti išlepintu geros grafikos, nes PC nebuvo toks galingas, kad „pavežtų“ žaidimus ant maksimalios grafikos.

Zerodanis: Skambės kvailokai, bet verta pabandyti. Jūs mėgaujatės žaidimais tiesiog žaisdami ar padarote tai kažkuo neįprastu?

Babanius34: Taip, aš labai mėgstu „Co-oP“ funkciją turinčius žaidimus. Žaidimas su draugu padaro jį unikalų ir daug smagesnį.

Master_Chief: Taip, beveik nuolatos žaidžiam mes tuos pačius žaidimus, tuo pat metu ir taip konkuruojame tarpusavyje ir tai tikrai pagyvina „geiminimą“.

Zerodanis: Šaunu, kiek laiko praleidžiate Games.lt portale?

Babanius34: Games.lt skiriu labai daug laiko, maždaug apie 4 val., puslapis iš tiesų puikus. Smagu kartais pašnekėti su žmonemis.

Master_Chief: Dažniausiai daug laiko praleidžiu, nes dažnai būna įdomiu temų ir būna labai smagu padiskutuoti su kolegom ir pasigynčiti su Babanium34.

Zerodanis: Mėgstat ginčytis? Tikiuosi to nedarote Games.lt… : ) Kuo užsiimate laisvalaikiu, kokį sportą mėgstate?

Babanius34: Na, kaip ir visada mūsu nuomonės nesutampa ir tada prasideda… O sportą labai mėgstu. Daugiau negu pusę savo gyvenimo skyriau krepšiniui. Esu labai didžiulis šio sporto fanas, tikras Lietuvis.

Master_Chief: Laisvalaikį leidžiu su draugais, grodamas gitara, išbandydamas naujus dalykus. Labai mėgstu Krepšinį. Juo domiuosi, žiūriu, žaidžiu. Taip pat mėgstu eiti į kiną, mokytis groti klubuose(nuskilo, kad galiu prieiti prie patefonų) ir važinėti su dviračiu, didelius nuotolius.

Zerodanis: Sportininkai… O kokius filmus mėgstate, kokie mėgstamiausi aktoriai/ės?

Master_Chief: „The Dark Knight“ – aktoriaus neatsimenu, bet žmogus atlikęs Joker vaidmenį, buvo nepakartojamas. „Death Proof“, „Wall-e“, „Wanted“, „Resident Evil 1, 2, 3“, „Hankokas“, „Aš esu legenda“, „Beiskrepšis“, „Naujokas“… O aktoriai būtų: A.Jollie, W.Smith, A.Sandler, J.Kerry, S.Stalone ir J.Alba.

Babanius34: Geras klausimas. Labai mėgstu filmus su daug įspudingų efektų. Mano favoritai šie: „Transformeriai“, „Ieškomas“ ir didžiulį įspdudi paliko „Tamsos Riteris“. Žinoma turiu ir labai mėgstamų aktorių: Megan Fox, Heath Ledger (Amžiną atislį) ir Will Smith.

Zerodanis: Matau, kad patinka Megan Fox, man ji irgi labai patinka. O kokie Jūsų mėgstami veikėjai iš filmukų, filmų ar žaidimų?

Master_Chief: Hankokas, Joker, Hayden Tenno, Master chief ir pats mėgstamiausias veikėjas – Bender: robotas iš filmuko: „Futurama“. Jis geria, keikiasi, rūko ir ant visų „varo“, žinoma „Futurama“ šių žalingų įpročių nepropoguoja, tiesiog Bender’is tai subtiliai ir juokingai daro.

Babanius34: Na, iš filmų labai įsiminė „Mikaela Banes“ iš „Transformerių“ ir „Joker“ iš „Tamsos Riterio“. O iš žaidimų pusės tiesiog myliu Solid Snake ( MGS ) ir Marcus Fenix (GoW). Abu veikėjai unikalūs ir pasižymi įvariomis savybėmis.

Zerodanis: Gerai, apie filmus užteks. Vis peršasi klausimas, kokią muziką klausote?

Master_Chief: Labai įvairią. Kadangi groju gitara, tai klausau Nirvana, Metallica, Scorpions, Guns’n’Roses, Led Zeppelin, The White Stripes ir kitų grupių, kur dominuoja gitaros ir kadangi groju su patefonais, klausau klubines muzikos. Labiausiai patinka Electro, Proggressive, House ir D&B stiliai, o iš DJ’jų patinka: Bad Company, Dave Clarke, Csh, Tiga ‘n Zinetrius, Ignacio Guci, Happy Endless ir kiti.

Babanius34: Oooo, muzika? Šiaip labai mėgstu roko muziką. Turiu daug mėgstamų grupių, tarp jų yra šios: Skillet , Guns ‘ n ‘ Roses, Metallica ir System of a Down . Dar labai mėgstu filmų bei žaidimų garso takelius. Labai įsiminė „Call of duty 4″, „Mass Effect“, „CC FFVII “ garso takeliai…

Zerodanis: Labai geri skoniai. Dar toks įdomus klausimas, ką manote apie žaidimų pardavimą, jų kainas Lietuvoje?

Master_Chief: „Prasti popieriai“. Parduotuvės labai užsidėjo antkainius, bet ir juos reikia suprasti: jie turi kažkaip užsidirbti. Taigi manau, kad prikti video žaidimus Lietuvoje yra brangus malonumas, geresnė išeitis užsisakyti iš užsienio arba atsiranda „gudruolių“ kurie piratauja ir už naujausius žaidimus „nei skatiko“ neišleidžia.

Babanius34: Ką manau? Atvirai pasakysiu… Lietuviai yra vagys! „BMS megapolis“, „ElektroMarkt“, „Topo Centras „. Visi Xbox 360, PS3 žadimai viršyja 200lt. Šiandieną teko apsilankyti „ElektroMarkt“. Likau apšales, „PGR3 “ kaina 249lt, „Perfect Dark Zero“ 249 lt, „Halo 3“ 249lt. Manau tai apiplešimas vidury baltos dienos. Na, bet dėkui Dievui, yra internetinės žaidimų parduotuvės, kur kainos nuo 150lt.

Zerodanis: Ir paskutinis, šio interviu klausimas. Koks žaidimas sukėlė Jums daugiausiai emocijų?

Babanius34: Daugiausiai emocijų sukėle „Crisis Core: Final Fantasy VII“. Net keletas ašarų nubėgo bežaidžiant… Negalima pamiršti „Call of Duty 4“ ir „Gears of War“ titrų. Daugiausiai neigiamų emocijų sukėle žaidimas „Ninja Gaiden II“, jau tokio sunkaus žaidimo dar niekados neteko žaisti. „NG“ suėdė visus nervus… Dabar guli numestas…

Master_Chief: „Call of Duty 4“ turėjo daug netikėtų atomazgų ir istorija buvo taip pat įspūdinga.
„DarkSector“ buvo žaidimas, kuris parodė šaunią kovos sistemą, naują ir neįprastą ginklą ir jo įvaldymą.

„Ponių Pasaulis“(šis žaidimas egzistuoja) turi neapsakomai didelį veiksmo kiekį. Prausi, augini, maitini savo ponį ir pan… Kaina nei daug nei mažai…5lt…

Taigi, šie trys žaidimai sukėlė daugiausiai teigiamų emocijų, tačiau buvo ir ne teigiamų, pvz: kai dvi valandas augini poni ir pamiršti „užsavinti“ – prarandi gražią kumelę ir turi ją auginti iš naujo.

———

Taigi, perskaitėte interviu „demo“. Ką manote apie tai?