Ryan (vaid. akt. Troy Gentile), Wade (vaid. akt. Nate Hartley) and Emmit (vaid. akt. David Dorfman) jau nuo pat pirmos dienos vidurinėje mokykloje pajunta spaudimą… kol jie susitinka su Filkinsu (vaid. akt. Alex Frost). Šis mokyklos chuliganas elgiasi kai tikras mažasis Hanibalas Lekteris. Pakol dar jų visiškai neužvaldė Filkinso „mokyklinio teororo“ viešpatystė, trys vaikinai bando ieškotis apsaugos: jie paduoda skelbima į laikraštį „Sėkmės karys“, ieškodami to, kuris juos apgintų ir išmokytų apsiginti. Geriausias jiems tinkamas variantas – beje, ir pigiausias – Drillbit Taylor (vaid. akt. Owen Wilson). Drilbitas – „sėkmės karys“, nuo kurio sėkmė, deja, nusigręžė, gyvena neturėdamas nuolatinio adreso, paplūdimyje, ir kaip jis pats mėgsta sakyti – yra „laisvas nuo namų“. Drilbitas įtraukia vaikinukus į fizines ir psichologines treniruotes, grūdina ir ruošia juos – o galbūt ir save – lemiamai kovai su žlugdančiomis jėgomis.Uch… Bus smagi komedija 🙂 Nepražiopsokit. O kad neprailgtų laukti, siūlau pažaisti ir laimėti išskirtinių prizų! Prizai šį kart tik du, tačiau kokie… 🙂 Ogi laikrodžiai-racijos. Dovanosime du dviejų racijų komplektus. Manau sugalvosite kaip panaudoti 🙂

Kadangi už dyką nieko nebūna, teks pasukti savo galvas ir atlikti kelias užduotis. Kiekvienoje užduočių, aš vienu sakiniu apibūdinsiu vieną iš filmo veikėjų. Pagal apibūdinimą jums reiks parašyti apie ką aš kalbu. Pasirinkimai keturi: Wade, Ryan, Emmit ir Drilbit.

Klausimų bus 7 😛
1. Kieno „nikas“ T-Dog?
2. Kas moka 700 skirtingų būdų „išjungti“ priešą?
3. Kuris iš vyrukų yra gavęs į kaulus nuo mergaitės?
4. Kas praktikuoja įvairius fokusus (magijos triukus)?
5. Kas moka „pavaryti“ kaip tikra rap’o žvaigždė?
6. Kas turi juodą kung-fu diržą?
7. Aukštas, kūdas ir gudrus. Apie ką aš?


Atsakymus siųsti reikia e.pašto adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite Drilbitas, o laiške nepamirškite ir savo niko games.lt. (dėl niko kartoju kiekvieną kart, bet vis kai kurie apsižioplinate ir jo nenurodote. Paskutinio konkurso metu ir vėl porą ištrauktųjų buvo nenurodę niko.)

„Drilbitas“ Forum Cinemas kino teatruose bus rodomas nuo balandžio 18-os dienos.