Tinklalapis „IGN“ skelbia, kad jiems pavyko pažvelgti ir sužinoti daugiau apie žymiojo „Guitar Hero“ žaidimo versiją „DS“ konsolėms. Nors apie ją ir buvo šnekėta, bet iki šiol oficialaus patvirtino nebuvo sulaukta. Dabar tinklalapio teigimu ji yra pilnai kuriama ir pasirodys kiek vėliau šiais metais.

Žaidimas, pavadintas „Guitar Hero: On Tour“, šiuo metu yra kuriamas „Vicarious Visions“ studijoje, kuri anksčiau buvo atsakinga už tokius projektus kaip „Tony Hawk“ ar „Spiderman“ serijos žaidimai, taip pat „Wii“ konsolei skirta „Guitar Hero“ versija.

„DS“ nešiojamai konsolei skirta žaidimo versija bus parduodama su specialiu įrenginiu, kuris dėsis ten, kur paprastai kišame disketes. Jo pagalba mažytis „DS“ bus paruoštas šiam gitaros žaidimui. Taipogi skelbiama, kad „DS“ įmontuotas mikrofonas irgi bus naudojamas.

„Mes pradėjome bandyti mūsų sukurtus prototipus dar 2007-ųjų pradžioje“, – kalbėjo „Vicarious Visions“ vadovę Karthik Bala.

„Mes netgi šimtu procentu nežinome ar pavyks perteikti visą „Guitar Hero“ žaidimo esmę nešiojamoms konsolėms ir ar visa tai veiks“, – toliau kalbėjo ji. Gan rimtas prisipažinimas, tenka pastebėti.