Kalbėdamas per Dragon Quest VIII išleidimui Europoje skirtą ceremoniją Londone, serijos prodiuseris Yuji Horii neslėpė savo susižavėjimo būsima Nintendo konsole „Revolution“ ir jos valdymo pulteliu.

„Kai aš kūriau „Manga“, aš susidūriau su kompiuterinių žaidimų technologijomis“- sakė jis žurnalistams. „Mane labiausiai patiko mintis, jog jie yra interaktyvus, tu kažką padarai ir iškart gauni atsakymą“.

„Man taip pat pasirodė labai įdomi ir kompiuterinės technikos interaktyvumo idėja. Būtent aš kalbu apie „Revolution“ ir jų naująją vairalazdę. Tu padarai kokį nors veiksmą ir iškart gauni reakciją į tai“.

Dragon Quest frančizė sugebėjo vien Japonijoje tapti tikru masinės kultūros reiškiniu. Žaidimo pardavimai irgi ne ką mažiau iškalbingi – 40 milijonų kopijų žaidimo vien Japonijoje.

Horii šįkart buvo atvykęs į Europą pristatinėti naujausio serijos žaidimo, specialiai Vakarams pervadinto, Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed King. Jis PAL regioną pasiekti turėtų jau balandžio mėnesį.

Horii nebuvo toks tikras dėl galimos žaidimo revoliucijos Vakarų pasaulyje ir „kultūros fenomeno“ statuso pasiekimo, tačiau sakė, jog žaidimas visada išliks atviras bet kokiems pokyčiams.

„Tai galėtų tapti antru Hariu Poteriu, mes pamatysim dar tai“, – sakė jis. „Mes padarėme viską ką galėjome iš savo pusės. Aš žinau jog ir čia, Vakaruose, yra daugybę Dragon Quest fanų, kurie yra tikri „otaku“ ir mes norime iems suteikti galimybę išbandyti žaidimą“.

Dragon Quest VIII: The Journey of the Cursed Kign dar praeitais metais pasirodė JAV rinkoje, kur buvo sutiktas išties šiltai. Tik nežinia ar dėl to, jog buvo velniškai geras, ar dėl to, jog turėjo Final Fantasy XII demo versiją.

O Games.lt jau galite rasti ir žaidimo apžvalgą.