Pateikta dar daugiau informacijos apie sekanį Disciples žaidimą, vieną iš garsiausių strateginių žaidimų apie magijos laikus. Galbūt dar nevisi žino, jog žaidimo leidėjai nusprendė nepratęsti sutarties su Game Factory Interactive ir žaidimo kūrimo darbus patikėjo .DAT Media kūrėjų kompanijai, kuri žinoma, kaip SeaDogs, Pirates of the Caribean žaidimų kūrėja.

Žaidimo išleidimo data dar nėra aiški, tačiau žaidimo turėtume sulaukti dar šiemet. Jame rasime daug naujovių, tai ir visiškai naujas 3D varikliukas ir nauji kariniai vienetai, kurių žaidime iš viso bus net 150! Žaidime bus trys rasės tai The Empire, Elven Alliance ir The Legions of the Damned, už kurias gamėsime žaisti. Naujojo varikliuko dėka čia Disciples pasaulis bus dar gražesnis ir realesis, daug įspūdingiasni magijos efektai, pats pasaulio apipavidalinimas. Kiekvienos rasės pastatai ir kariai bus visiškai skirtingi ir kiekvienas su savo sugebėjimais.

Žaidimo platinimu rūpinsis Akella ir Strategy First leidybinės kompanijos. Kol dar žaidimas kūrėjų rankose ir tenka laukti, vis dėlto galima aplankyti Disciples III oficialų tinklapį ir susipažinti su būsimu žaidimu.

Disciples3.ru, games.lt