Na tai štai. Per daug nemarinuodamas Jūsų laiko (jau ir taip prisimarinavot, kol laukėt naujienų dėl dingusių konkursų) paskelbsiu tiek „Kalėdų giesmės“, tiek „Įsikūnijimo“ nugalėtojus bei jų darbus.

Pradėti būtų tikslingiausia nuo „Kalėdų giesmės“, nes jis paskelbtas buvo pirmiau ir jo dalyviai rezultatų laukė ilgiau, todėl eilės tvarka keturi labiausiai įstrigę darbai ir jų autoriai:

1. Evonza

Šis žaisliukas pasirodė pats nuotaikingiausias, originaliausias ir labiausiai „į temą“, nes šie metai – būtent tigro metai.

2. Desmondas

Pamatęs šį žaisliuką prisiminiau vaikystę, kai pats mėgdavau daryti kažką panašaus su iš popieriaus iškirptais žaidimų ar filmų personažais. Šis žaisliukas pateko tarp nugalėtojų dėl savo nenuginčijamo sąlyčio su video žaidimais, kas ir pridėjo jam papildomų taškų.

3. Informer

Turbūt žmogus, sugalvojęs frazę „genialu tai, kas paprasta“ ją sugalvojo pamatęs kažką panašaus į šį Kalėdinį žaisliuką.

4. Rituania

Smagu, kai žmonės ne tik padaro gražų žaisliuką, bet ir jį kaip nors išskirtinai pateikia. Be jokios abejonės tai taip pat pritraukia dėmesį ir prideda balų.

Taigi tokie yra „Kalėdų giesmės“ konkurso nugalėtojai. Prašome mylėti juos, tausoti, gerbti ir nieko jiems nepavydėti, nes jau netolimoje ateityje bus puikių šansų laimėti dar daugiau prizų bei atlikti dar smagesnes užduotis. Dėmesio! Visų keturių nugalėtojų prašau susisiekti su manimi asmenine žinute (PM). Nugalėtojams atiteks gražūs, šilti filmo „Kalėdų giesmė“ marškinėliai!

Taigi. Na, o dabar metas pasveikinti vieną ir vienintelį „Įsikūnijimo“ konkurso nugalėtoją, kuris pateikė išsamiausią savo pasirinkto kūno aprašymą bei priežastis, kodėl norėtų įsikūnyti į būtent tokį. Dėmesio! Nugalėtojo taip pat prašau susisiekti su manimi asmenine žinute. Visi kiti keturi dalyviai, kurie pateko į antrąjį „Įsikūnijimo“ etapą, taip pat turėtų man parašyti, nes jų laukia paguodos prizai. Na, o aš palieku Jus su konkurso nugalėtojo darbu ir linkiu gražaus, šilto savaitgalio!

Konkurso „Įsikūnijimas“ nugalėtojas – 3k3z!
(jam atitenka be galo gražus ir prašmatnus „Įsikūnijimo“ laikrodis)

Nuo senų laikų žmonės svajojo skraidyti. Sparnai tarytum laisvumo simbolis – skrendi kur nori, kada nori… Nebent yra reguliuojamos oro erdvės ir ginkluoti vyrai tavimi naudojasi kaip judančiu taikiniu. Reikia tikėtis, kad naujojoje gyvenvietėje to nebus… Taigi… Naujojo kūno koncepcija: paprastas žmogaus kūnas su priedu – sparnais. Sparnai ne kokios plunksnos, kad nebūčiau žinduolio-paukščio hibridas, ne. Sparnai tokios sandaros kaip šikšnosparnio – vienintelio žinduolio, galinčio skraidyti. Tiesą sakant, tai yra netikri sparnai, o galūnės-rankos, kurios nuo tarpupirščių iki pirštų galų sujungtos plėve. Veikimo principas dvejopas – kaip paukščio, skirtas skraidymui ir kaip parašiuto – kritimo greičio slopinimui, leidimuisi. Taigi, kuo gi šis kūno pokytis galėtų būti naudingas? Na, visų pirma tai būtų nemokamas transportas. Man. Nebent įvestų mokestį sparnų savininkams. Ko tik neprisigalvoja šiais laikais… Be transporto dar galima atlikti tyrinėjimo funkciją. Vietovių tyrinėjimo. Šitaip sparnai būtų naudingi ne tik man, bet ir naujajai visuomenei. Mano pagalba būtų sudarinėjami žemėlapiai, atrandamos vietovės gyvenviečių kūrimui ir t.t. Apibendrinant, šis pokytis išeitų į naudą ne tik man, bet ir kitiems.