Kaip galima įtikinti plačiąją visuomenę, kad tavo sukurtas naujas aparatas, jau spėjęs išgąsdinti nemažą visuomenės dalį, yra visiškai nepavojingas dalykas? Pirmiausia, reikia pakeisti vardą.

Karališkasis Chemijos Institutas Londone nusprendė suorganizuoti apklausą ir išsiaiškinti, koks naujas vardas geriausiai tiktų didžiajam hadronų greitintuvui (LHC), nesenai paleistam „CERN“ institute.

Pasiūlymų buvo įvairiausių: nuo „Puff The Magic Hadron“ iki „Black Mesa“. Tiesa, galiausiai laimėtojų visgi tapo žodis „Halo“.

„Aureolė simbolizuoja grožį, jėgą ir išmintį. Šviesos ratas atspindį greitintuvo formą, o taip pat simbolizuoja ir jo nepaprastus pasiekimus moksle ir inžinerijoje“, – teigiama instituto pranešime.

Tačiau žaidusiems „Halo“, manau neabejotinai šis naujasis pavadinimas simbolizuoja būtent pasaulio pabaigą. Beje, pasirinkimo variantas labai simboliškas: nuo instituto po kurio vykdyto eksperimento į žemę atkeliavo ateivių invazija iki įrenginio, galinčio sunaikinti gyvybę visoje visatoje.