Electronic Arts pranešė, kad pirmą kartą į Simsų kalbą buvo išversta daina, kurią atlieka legendinė alternatyvaus roko grupė Depeche Mode.

„Suffer Well“, daina iš Depeche Mode albumo „Playing the Angel“, buvo perdainuota Simsų kalba. Ją žaidimo (ir grupės) fanai, galės išgirsti naujajame „Sims 2“ papildyme „Open for Business“.

Unikali Simsų šneka buvo sukurta eksperimentuojant su Ukrainiečių kalba ir Tagalog – filipiniečių kalba. Įkvėptas Antrojo Pasaulinio karo koduotojų, Simsų kūrėjas Will Wright, taip pat pasiūlė eksperimentuoti ir su Navajo.

„Depeche Mode kaip ir Simsai – pasaulinio lygio fenomenas, turintis savo stilių. Šis neturintis precedento bendradarbiavimas leis Simsų fanams išgirsti vieną jų mėgstamiausių grupių dainuojančią Simsų kalba“, teigia EA.

Depeche Mode vokalistas David’as Gahan’as sako, „Depeche Mode visada buvo atviri naujiems mūsų muzikos dalijimosi keliams, tačiau „Suffer Well“ įrašymas Simsų kalba, švelniai tariant buvo keistokas. Tačiau, aišku todėl mes ir negalėjome atsisakyti tai padaryti“.