Panašu, kad „Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition“ leidime rasime ne tik šiemetinį „Call of Duty“ frančizės žaidimą, kuris, pasak gandų, vadinsis „Call of Duty: Infinite Warfare“, bet ir „Call of Duty: Modern Warfare“ perleidimą. Vėlgi, čia jei tikėti gandais.

Vienas iš „Reddit“ tinklapio vartotojų patalpino nuotrauką, kurioje matyti „Legacy Edition“ viršelis su užrašu „kartu įeina „Call of Duty: Modern Warfare“ perleidimas“. Aiškiai matoma ir pasirodymo data – 2016-ųjų lapkričio 4-oji.

Nuotrauka neva nutenkina per prekybos tinklą „Target“. Pastarasis mėgsta kažką kažkur nutekinti, bet ir ne visada jo nutekinama informacija pasitvirtina. Taigi, visą pateikiamą informaciją šiuo metu reikėtų priimti su žiupsneliu druskos.

Jei iš tiesų sulauksime „Call of Duty: Modern Warfare“ perleidimo, tuomet kyla klausimas – koks perleidimas tai bus? Ar jame rasime tik vienam žaidėjui skirtą kampaniją, ar ir tinklo režimą? Ar bus perleistos visų trijų „Modern Warfare“ dalių kampanijos ar tik kažkurios vienos? Atsakymo kol kas nėra.

Jau nuo kovo pabaigos sklando gandai, kad šiemetinis „Call of Duty“ vyks tolimoje ateityje ir pasiūlys kosminius mūšius tarp moksline fantastika paremtų karinių grupuočių.