„Visceral Games“ pripažino, jog sulaukė įvairiausios nuomonės iš žaidėjų dėl jau vasarį pasirodysiančio „Dead Space 3“ žaidimo ir teigia, jog daugelis serijos fanų bijo pokyčių naujojoje dalyje.

Vasario 8 dieną pasirodysiantis žaidimas, skirtingai nei prieš tai buvusios dalys, nuo šiol turės co-op režimą, priešai nuo šiol bus ne tik šlykštieji necromorph’ai, bet ir žmonės, o pati šalčio sukaustyta planeta plėtos priedangos sistemą.

Naujieji pokyčiai atsiskleidė jau 2012 vasarą, „E3“ parodoje. Daugelis žaidėjų atsainiai arba su baime žiūrėjo į naujus sprendimus, kurie, jų manymų, turėjo sunaikinti svarbiausią serijos elementą – siaubą.

Praeitą savaitę kai kuriems Xbox 360 savininkams jau buvo pasiekiama „Dead Space 3“ demo versija. Šią savaitę ji tapo prieinama visiems likusiems žaidėjams, o PlayStation 3 žaidėjai Europoje turės palaukti rytojaus.

„Eurogamer“ savo ruožtu dar išplatino informaciją, kuri teigia, jog naujasis žaidimas turės mikro-pavedimus žaidime, paprasčiau tariant, tam tikri daiktai (kol kas neaišku kas) bus mokami ir juos teks pirkti už realius pinigus. Tiesa, pats „Visceral Games“ teigia, jog viską bus galima gauti ir pasiekti neišleidžiant nė cento. 

„Dead Space 3“ pasirodys asmeniniams kompiuteriams, Xbox 360 ir PlayStation 3 konsolėms.