Po atvertos burnos apie pastovaus interneto reikalavimą naujame Microsoft’o kurtame žaidimų kompiuteryje Adam Orth turėto atsisveikinti su savo darboviete. Nors dauguma žaidėjų priėmė tai kaip ženklą, kad tokie planai bus neįgyvendinti, bet pasirodo jie nei kiek nepakito! Tai atskleidė pati Microsoft sukūrus specialų tam skirtą puslapį. Taip pat ten buvo paviešinta kita įdomi informacija.

Pastovus ryšys bus reikalingas iš esmės tiem patiems dalykams, ką siūlo Steam bei kiti panašūs paslaugų tiekėjai. Naujos kartos Xbox žaidimai naudos debesų kompiuteriją. Visi atnaujinimai bus parsisiunčiami net jei konsolė bus išjungta (tuo metu ji dirbs kelis vatus sunaudojančiame režime kaip ir įprasti šiuolaikiniai televizoriai bei dauguma stacionarių kompiuterių), todėl žaidimus bus galima žaisti iš karto ją įjungus.

Ar žaidimus pirksi diskuose ar internetu, nėra jokio skirtumo. Visus žaidimus galėsi pasiekti nesvarbu iš kurios konsolės, nes visi jie bus saugomi debesyje. Be to, nuo šiol bus galima įsigyti žaidimus ir fizinėje pakuotėje per XBox’o meniu. Na, o su namiškiais bus galima pasidalinti savo žaidimų kolekcija be jokių sudėtingų veiksmų – visi žaidimai joje bus prieinami visiems konsolės vartotojams. Kad dar būtų smagiau, sava žaidimų kolekcija bus galima dalintis su namiškiais, net jei šie naudosis kita konsole namuose!

Kaip su senų žaidimų pardavimu? Jei žaidimas fizinėje pakuotėje, jį bus galima parduoti kurioje nors parduotuvėje, teikiančioje šią paslaugą.

Taip pat bus galima dalintis žaidimų diskais su draugais. Tiesa, jie tavajame draugų sąraše turės būti bent 30 dienų ir kiekvienas žaidimas jiems galės būti duotas tik vieną kartą.

Skirtingai nei senesnis XBox’as, naujesnis atkeliaus su jau įdiegtu Wi-Fi palaikymu (802.11n standartas) – t.y. nereikalaus jokių papildomų priedų. Be to, bus palaikomas Wi-Fi Direct standartas leisiantis greitai ir patogiai prijungti išmaniuosius telefonus bei kai kuriuos kitus išorinius įrenginius.

Nors XBox One ir sukurtas būti visada prisijungusiu prie interneto, kaip ir Steam’o atveju visada būti prisijungus nebus būtina. Internetas bus reikalingas tik tuomet kai jo reikalaus žaidimai.

Na, o kokios interneto spartos reikės? Teigiama, kad naujoji konsolė idealiai veiks su 1.5Mbps greičio interneto, tačiau tokio nesant ji daugumą užduočių atliks net ir su prisijungimu per mobilųjį internetą.

Naujasis Kinect’as klausysis ir matys tik tuomet kai bus jo leista. Įvairūs pasirinkimai leis iš anksto nurodyti, kada ir kaip jis turėtų reaguoti. Tas pats liečia ir dalinimasi gauta informacija per šį įrenginį internetu.