„Dark Messiah of Might & Magic“ turės ir riboto tiražo versiją, kurią bus galima įsigyti šiek tiek brangiau nei paprastą versiją. Pastaroji turėtų kainuoti apie 50 JAV dolerių (apytiksliai 140 litų), o riboto tiražo apie 60 JAV dolerių (maždaug 160 litų). Palyginti už nedidelį 20-ies litų skirtumą, žaidėjai turėtų gauti šiuos papildomus dalykus: vieną daugelio žaidėjų rėžimo „skin’ą“, papildomus keturis vieno žaidėjo rėžimo ginklus, 12 kolekcinių žaidimo kortų, filmuką, apie tai, kaip buvo kuriamas žaidimas bei „Dark Messiah of Might & Magic“ garso takelį viename CD.

Kadangi jau salyginai daug kūrėjų naudojasi „Valve Software“ sukurta skaitmeninio platinimo sistema „Steam“, „Arcane Studios“ ir „Kuju Entertainment“ taip nėra išimtis. Žaidimas be pasirodymo DVD diske, taip pat pasirodys ir per šią sistemą.

Kai pirmasis „Might & Magic“ žaidimas buvo išleistas tolimaisiais 1986-aisiais, žaidimų platinimas per internetinę sistemą buvo tik svajonė, kaip ir skraidančios mašinos ar kelionės laiku.

Galų gale „Ubisoft“ sutiko, kad „Arcane Studios“ ir „Kuju Entertainment“ kuriamas „Dark Messiah of Might & Magic“ galėtų būti platinamas ir per internetinę „Valve Software“ sukurtą skaitmeninio platinimo sistemą. Per šią „programėlę“ taip pat buvo išleisti ne ką mažiau žinomi žaidimai: „Ritual Entertainment“ sukurtas „SiN Episodes: Emergence, gana prieštaringai vertinamas „Introversion Software“ žaidimas „Darwinia“, na, ir kas be ko, pačios „Valve Software“ sukurtas „Half-Life 2“.

Ši „Ubisoft“ ir „Valve Software“ kooperacija neturėtų nieko nustebinti, kadangi „Dark Messiah of Might & Magic“ sukurtas ant „Source Engine“, ant kurio taip pat „pastatytas“ „Half-Life 2“. Ir nors „Might & Magic“ serija yra tradicinis RPG (Role-Playing Game (žaidimas vaidmenimis)), „Dark Messiah“ yra veiksmo žaidimas su RPG elementais.

Žaidimas kuriamas dviejų studijų; „Arcane Studios“ kuria vieno žaidėjo kampaniją, na, o „Kuju Entertainment“ užsiima daugelio žaidėjų rėžimo kūrimu.

Jeigu jau dabar nekantraujate išbandyti šį žaidimą, parsisiųskite demonstracinę versiją iš čia.