Europos Konami padalinys šiandien pareiškė, jog jų būsimas žaidimas Crime Life: Gang Wars, jau yra paženklintas žvaigždžių ženklu. Viena iš garsiausių Hip-Hopo grupių D12, ne tik sukūrė daugelį žaidimo dainų, bet dar ir paskolino savo balsą keliems žaidimo herojams.

Crime Life žaidime mes galėsime valdyti jauną vaikiną, vardu Tre, kuris įsitraukia į gatvės gyvenimą. Didžiuliame Grand Central mieste, jūs turėsite įrodyti likusiems gangsteriams kas čia bosas. Žaidime bus nagrinėjama daugelis aktualių problemų, o jo scenarijus primena filmus New Jack City ir Boyz ‘n the Hood.

Kadangi, kaip jau supratote žaidimas bus apie gatvės gangsterius, o kokią muziką klauso jie ? Žinoma Hip-Hop’ą, taigi, pasak kūrėjų, nėra pasaulyje tinkamesnės grupės nei D12, muzikai kurti ir veikėjams įrašyti. Bizarre, Proof, Swifty, Kon Artis ir Kuniva, šie D12 nariai, dar vasario mėnesį įrašė savo roles, suteikdami kiekvienai iš jų nepakartojamą savitumą. Taigi, žaidime veikėjus turėtų būti lengva atpažinti vien iš balsų. Tikėkimės.

Žaidime, be D12, dar girdėsime ir daugybę kitų Hip-Hop’o atstovų, tokių kaip Guvnor P, Doom Man ir Jason Flemyng. Crime Life mus turėtų pasiekti jau šių metų rugsėjo mėnesį, o daugiau informacijos rasite – oficialiame tinklalapyje.