„Nokia Lumia 800“ buvo pristatyta gana seniai – prieš gerus metus, taigi „Nokia“ jau turėtų ieškoti naujo flagmano. Panašu, kad gamintojas nesėdi vietoje, ir išties ieško naujo pakaitalo senesniems telefonams.

Iš tiesų, tai naujas įpėdinis jau yra sukurtas, ir už šias naujienas mes turime dėkoti @evleaks „Twitter“ socialinio tinklo vartotojui, kuris ir paviešino dviejų naujų slaptų „Nokia“ telefonų nuotraukas. „Lumia 820″ turės 4.3“ dydžio ekraną, tiesa, bent jau pokolkas šis telefonas bus prieinamas tik „AT&T“ bei „T-Mobile“ tinklų vartotojams. Kiek geresnis „Lumia 920″ pasižymės didesniu, 4.5“ ekranu, kurio rezoliucija sieks visai negėdingus 1280×768 taškus. Tiesa, šis telefonas turbūt bus prieinamas tik „AT&T“ tinklo vartotojams.Taip pat panašu, jog geresnysis „Lumia 920“ naudos kamerą su 5 metus tobulinta „PureView“ technologija, kurios galimybes išvydome visai neseniai išleistame „Nokia 808 PureView“ telefone.

Taigi, „Nokia“ jau ruošia naujus ginklus kovai su „Apple“ panašu, kad mūsų, vartotojų laukia geri laikai, kadangi į rinka vis labiau ir labiau kesinasi ne kas kitas, bet „Nokia“.