Pasaulinė įrangos skaitmeninėms programoms kūrėja „Creative“ pristato naują interneto kamerų „Creative Live! Cam“ šeimos atstovą „Live! Cam Video IM Ultra“, kurioje dera aukščiausia kokybė su galimybe bendrauti realiuoju laiku.

Už prieinamą kainą vartotojas mėgaujasi ne tik kokybišku vaizdu ir garsu realiuoju laiku ar įrašinėjant, bet ir gauna naują integruotą programinę įrangą interneto kameroms „Live! Central Premium“.

Vaizdo kameros maksimali vaizdo rezoliucija siekia 1.3 megapikselius, o didžiausia nuotraukų rezoliucija – 5 megapikseliai. 30 kadrų per sekundę greitį garantuoja sparčioji USB jungtis, be to, interneto kamera turi ir foninį triukšmą šalinančią funkciją.

Interneto kameroje geriausias vaizdas ir garsas nustatomas automatiškai, o pats vartotojas gali pridėti vizualinius ir garsinius efektus prie vaizdo žinučių realiuoju laiku arba įrašų. Prie programinės įrangos „Live! Central Premium“ kompaktinio disko yra pridėtos ir papildomos funkcijos: tėvų kontrolės programa, vartotojo profilio paveikslėlių efektai, paprasta vaizdo įrašo redagavimo programėlė.

Interneto kamera „Live! Cam Video IM Ultra“ iš arčiau:
• Didelės rezoliucijos 1,3 megapikselių sensorius ryškiam vaizdui;
• „Smart Face Tracking“ funkcija automatiškai sukiojasi paskui kalbėtoją;
• Integruotas mikrofonas su pašalinio triukšmo filtravimo funkcija garantuoja aiškų ir be didesnių trikdžių pokalbį;
• Interneto kamera galima naudotis iš karto išėmus ją iš dėžutės, be papildomos programinės įrangos instaliavimo, o sparti USB jungtis garantuoja aiškią vaizdo transliaciją;
• Automatinis vaizdo nustatymas pats suderina kokybišką vaizdą;
• Pridedama programinė įranga „Live! Central Premium“ su vaizdo ir balso efektais.

„Creative Live! Cam IM Ultra“ taip pat parduodama su namų vaizdo įrašų programine įranga „muveeNow 2.0“.