Apie šį žaidimą papasakoti galima buvo dar vasaros pradžioje, tačiau švedų kūrėjai Avalanche Studios apie naująjį savo kūrinį dar kalba tyliai.

Pasirodo žaidimas Just Cause tai dar vienas šiuo metu papuliariai kopijojamos Grant Thieft Auto serijos klonas. Nors taip teigti visgi nesinori, jau dabar pristatytos kelios detalės apie žaidimą priverčia susižavėti, jei ne istorija, tai žaidimo grafika.

Žaidimas pasakos apie Rico Rodriguez‘ą slaptą CIA darbuotoją, kuris atliks svarbią užduotį San Esperite, jam teks pasistengti pašalinti korumpuotą šalies vyriausybę. Tačiau šis žmogelis Pietų Amerikos saloje yra įtariamas, kaip vienas iš WMD atsargos darbuotojų, kuri kesinasi į pasaulio taiką.

Nors daug detalių apie žaidimą nėra, tačiau pirmieji įspūdžiai, kaip ir minėjau, tikrai geri. Žaidimo grafika išties ryški, o vietovės smarkiai detalizuotos, visas žaidimo pasaulis bus net 1225 kvadratinių mylių, kurios susidės iš kalnų, džiunglių, paplūdimių, miestų ir miestelių. Kūrėjai žada, kad leis ištyrinėti viską: žemę, jūras ir netgi orą. O kad tyrinėjimas neužtruktų begales laiko bus galima vairuoti daugybę įvairių automobilių, irkluoti valtis ir skraidyti.

Kristoferis Sundbergas, Avalanche Studios direktorius sako: „Mūsų tikslas sukurti realistišką žaidimą. Leisti žaidėjui vykdyti įdomias misijas, kurias reiks atlikinėti ne tik žemėje, bet ir vandenyje bei ore.“

Žaidimo išleidimo data tiksliai nėra nurodyta, tačiau kaikurie interneto puslapiai apie žaidimus nurodo, kad žaidimas pasirodys jau šių metų pabaigoje.