Jeigu esate vieni iš tų, kurie norėtų ar jau bandė maudytis su įjungtu planšetiniu kompiuteriu, naujas CeBIT 2013 renginio metu pristatytas Fujitsu įrenginys turėtų jums patikti. Kompanija pristatė naują Android operacine sistema skirtą planšetinį kompiuterį M702 Europai, galintį net ir veikti iki 30 minučių pilnai panardintas vandenyje.

Šis kompiuteris turi nVidia Tegra 3 procesorių. Gali be jokių problemų jungtis prie belaidžio interneto per WiFi arba 4G/LTE tinklus. Taip pat turi bluetooth palaikymą, kurio pagalba galima prijungti belaidžiu būdu kitus šį standartą palaikančius įrenginius.

Apart gebėjimo būti atspariu vandeniui, M702 pasižymi dar viena įdomia savybe. Ekrano išjungimo/įjungimo mygtukas taip pat yra ir pirštų skaitytuvas, todėl ne bet kas galės pasinaudoti įrenginiu. Žinoma, jei šis bus tinkamai sukonfiguruotas.

Mėgstančius kartkartėmis (arba dažniau) fotografuoti su planšetiniu kompiuteriu, M702 pamalonins dviems kameromis: prekyje – 2 megapikselių – ir gale – 8 megapikselių. O besitikintiems gero garso šis modelis pasiūlys 4 į korpusą integruotus garsiakalbius, atitinkančius Dolby standartus.

Tiksli šio Futijsu gaminio pasirodymo data bei kaina nėra aiški, bet skelbiama, kad pirmieji modeliai Europos parduotuves pasieks jau šį mėnesį. Tiesa, neskelbiama, kuriose žemyno šalyse taip pirmiausia nutiks.

Daugiau naujienų iš CeBIT 2013 parodos