Ši nauja paslauga nežada konkuruoti su „Unbox“ „on-line“ filmų paruotuve, kurią į platųjį internetą išleido Amazon.com.

„Mums reikalinga niša, taigi mes planuojame tokią išnaudoti, kuri nėra labai populiari ir naudojama pasaulyje“, – interviu sakė Ashwin Navin, prezidentas ir vienas iš „BitTorrent“ tinklo įkūrėjų.

Deja, ši paslauga pasirodys tik Jungtinėse Amerikos Valstijose šių metų gale. Paslauga patarąjai šaliai turėtų padėti atverti langą į kitų šalių kūrinius. Užsienietiškus filmus JAV parduotuvėse tikrai sunku rasti, todėl ir buvo nuspręsta vartotojams pateikti naująją paslaugą.

Ankstyvaisiais 2007-aisias ši paslauga turėtų pasirodyti ir Jungtinėje Karalystėje, o po to žada plėstis ir kitose Europos šalyse ir kituose kontinentuose.

Kompanija turėtų naudoti savo failų dalinimosi sistemą internete saugiam filmų ir laidų perdavimui. Taip pat paslauga bus apsaugota su DRM (Digital Rights Managment (Skaitmeninis teisių tvarkymas)).

Šių metų gegužės mėnesį kompanija, sukūrusi „BitTorrent“ tinklą, pasirašė sutartį su „Warner Bros.“ kino studija, kad galėtų platinti kai kuriuos pastarosios studijos filmus. Kiek vėliau tą patį mėnesį kompanija taip pat pateikė pasiūlymą kelioms Kinijos ir Honk Kongo studijoms platinti filmus kinų kalba.