Ne paslaptis, kad kompiuteriniai žaidimai yra kuriami dėl to, kad kūrybiški žmonės galėtų save realizuoti, o kitiems – suteikti galimybę šauniai praleisti laiką. Tačiau visi išvardinti tikslai – tikrai ne vieninteliai: ne paslaptis, kad kiekviena kompiuterinius žaidimus kurianti kompanija siekia gauti ir pelno. Ir kaip joms tai sekasi? Žinoma, įvairiai, tačiau vis dažniau ir dažniau galima išgirsti apie puikius finansinius pasiekimus. Vieną tokių naujienų neseniai paskelbė ir puikiai visame pasaulyje žinoma kompiuterinių žaidimų kūrėja Capcom.

Ši kompanija skelbia sulaukusi puikaus pelno, tačiau svarbiausia, kad tai pavyko padaryti vieno žaidimo – Monster Hunter: World dėka. Taip pat teigiama, kad tokio puikaus šuolio nebuvo jau ne vienerius metus. Net ir tuomet, kai to kompanija iš tiesų tikėjosi, išleisdama tokius puikiai vertinamus žaidimus, kaip, Resident Evil 7 ar Sreet Fighter 5.

Taigi, kokio pelno buvo sulaukta? 2018 metų gruodžio 31 dieną, paskelbus 9 mėnesių finansinę ataskaitą, paaiškėjo, kad veiklos pajamos išaugo net 92 procentais ir tai yra rekordinis pelnas. Taigi, skaičius iš tiesų įspūdingas – grynosios pajamos siekė net 557 557 000 JAV dolerių.

Na, o labiausiai prie šio įspūdingo pelno prisidėjo, kaip jau minėta, puikus žaidimas Monster Hunter: World, kurio buvo parduota daugiau nei 10 milijonų vienetų. Vos tik pasirodęs, jis buvo įvertintas puikiai ir netruko tapti populiariu, atnešdamas įspūdingą pelną kompanijai.